reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

No to mamy mały szpital w domu... Wszyscy chorzy! Mam nadzieje,że za parę dni już będzie lepiej...

Komarkowa gratuluję bryki!No to pochwal się jakiej marki ten luksus :confused:

Asiuk,nie dołuj się!!!My jesteśmy z Tobą,zobaczysz jak za parę dni będzie pięknie- będziesz tulić swoje ukochane maleństwo i nikt nie będzie pamiętał o wymianie zdań. Trzymam kciuki za rychły poród!!!
 
reklama
ikpi zdjecia znalazlam i twarz oczywiscie pamietam :)
dawidowa trzymajcie sie cieplo i zdrowiejcie :)

ja tez ide jutro z mala rano do lekarza - niech zobaczy co z nia - bo taka jakas niewyrazna ...
 
Rodzinne aloha!
Asiuk, za dzień za dwa za chwile.. Głowa do góry, ta nerwówka potem będzie tylko śmieszna :tak:

Od jutra ma być ładna pogoda. .. will see :cool2:
 
Dawidowa mamy teraz forda mondeo. Luksus to zależy dla kogo, ale dla nas to bez porównania lepsze autko od poprzedniego, tzn. przede wszystkim większe, kupiliśmy je z myślą o powiększonej rodzinie :-) Mam dość na dzisiaj...mała płakała jak ją usypiałam wieczorkiem :-( nie wiem, czy to ze względu na pogodę, znowu dziś nie byłam na spacerku :-(, albo znowu od nadmiaru wrażeń...wizyta rodzinki udana, ale za moimi siostrzeńcami nie nadążysz, wszędzie ich pełno...Idzia 3mam kciuki, żeby to nie było nic poważnego z córcią. Nam pediatra przepisała na katarek Nasivin 0,01 %. Nie używałam go co prawda za dużo, po prostu starałam się oczyszczać małej nosek. Polecam fride. Jest lepsza niż zwykła gruszka. Pozdrawiam :-)
 
komarkowa - mondeo to faktycznie spory samochodzik :)
nad frida sie wlasnie zastanawiam i chyba jutro wpadne do akpolu na zakupy; ja tez uzywam nasivin dla malej - a wlasciwie to mam dla wszystkich w domu - jak dla mnie to bardzo skuteczny i niezawodny lek :) poza tym uzywam sterimaru do nawilazania o oczyszczania noska
 
Idzia siostra mi coś też wspominała o sterimarze, ale nie wiem, czy on jest na receptę i na jakiej zasadzie on działa? To też są jakieś krople? Ja mimo iż oczyszczałam małej nosek solą fizjologiczną, a potem fridą i stosowałam te kropelki to i tak mała miała przez tydzień katar, tak jak dorosły człowiek...daj znać, co Ci powiedział lekarz. Ja dziś miałam piękną pobudkę ;-), mała obudziła się już o 6, więc karmienie, potem zrobiła kupkę, w trakcie przewijania siku, więc trzeba ją było też przebrać, potem czkawka, więc przystawiłam ją do drugiego cycusia, żeby sobie popiła i żeby czkawka minęła, a na koniec znowu kupka. Po godz., kiedy ledwo widziałam o tej porze na oczy, miałam już dość ;-) Ech...uroki macierzyństwa :-) ale nie potrafię się złościć na małą, zwłaszcza jak widzę jej uśmiechnięte oczka, czy buźkę, która chciałaby coś powiedzieć, ale póki co wydaje dźwięki : AAAAAAAA....Dziś są większe szanse na spacerek, choć dziadek nabrał ochoty, żeby pospacerować z małą :-) no to trzymajcie się i miłego poniedziałku życzę :-)
 
komarkowa my juz po wizycie u lekarza - na szczescie mala jest czysta osluchowo i ma zdrowe gardelko i uszka :) na ten kaszel i katar mamy dawac eurespal, vit c i smarowac klatke piersiowa i plecki (PULMEX BABY ); do tego dalej uzywac sterimaru i nasivinu; czyli wlasciwie zwykly katar - mam nadzieje ze za kilka dni bedzie lepiej :)
sterimar to taki aerozol - woda morska - ale mozna go dawkowac rowniez na lezaco (co mi baaardzo odpiwiada) - poprzednio uzywalam tetrisalu (tez skuteczny) ale tam tylko w pionie wiec zrezygnowalam ... zwykla sol fizjologiczna tez jest dobra ale ja akurat mialam ten aerozol po michale jeszcze wiec go uzywam;

a jezeli chodzi o te pobudki w srodku nocy czyli o 6 :-) to ja tez je uwielbiam :baffled:
 
Dzień doberek wszystkim!
A za nami też ciężka noc- Kuba uparł się wczoraj, żeby nie jeść swojej zupki, wciągął naszą chińszczyznę, aż mu się uszka trzęsły- i w efekci w nocy go brzuszek bolał, bo co chwilke wybudzał się z płaczem. Całą noc masowanie brzuszka było.

Asiuk i jak tam??? nie odzywasz się- więc to chyba dobry znak, ze coś się dzieje- jak co to trzymamy kciuki!!!!

Ja też z tych wszystkich kropelek do noska, to lubię Sterimar a jeszcze jak ma dodatek manganu- który leczy katarek. 2-3 dni i po katarku nie ma śladu. I do tego oczywiście Frida- jak dla mnei jest to rzecz nie do zastąpienia- chociaz na poczatku dla wrażliwych, może to być obrzydzające:szok: ale co się nie robi, zeby nie ulzyć swojemu maluszkowi.


Olka - zdróweczka dla Dawidka!!! I innych chorusków!
 
Dziękujemy za wszelkie życzenia powrotu do zdrowia. Podziałało.
Maja nie wygląda na chorę, jakieś tam gile wiszą jej po pachi, ale generalnie jest bardzo ok. :confused:

Czekam i czekam na tą pogodę śliczną jesienną i chyba nie zauważam.....

Asiuka nie ma i nie ma.. nonnononononon.. czekamy!!!! :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry