reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

keterek szkoda ze nie pomyslalam zeby zapytac o fride wczoraj w aptece :( ale i tak jade do akpolu po zakupy - zupki i te sprawy - bo czas zaczac wprowadzac malej nowe dania a nie ciagle tylko cyc inic wiecej :)

ikpi - to prawda ze sterimar jest dosyc drogi - rownie dobry i skuteczny jest tetrisal i uzywam go dla michala - ale jak juz pisalam mozna go dawkowac tylko na stojaco a z mala to pewien problem - bo jak tylko widzi ze cos sie do nosa zbliza to masakra - a tak na lezaco jakos mi sie udaje :)

asiuk a my myslalysmy ze juz jestes po :) ale to nic - masz jeszcze troszke czasu i wszystko bedzie ok :) a co to jest Prepidil gel ??? pierwsze slysze o czyms takim a oba porody mialam grubo po czasie ...

komarkowa zyczenia dla Paulinki :) a jezeli chodzi o nawilzacz to dawno go nie uzywalam bo mamy dosyc dobre powietrze w domu - kupilam go wlasciwie tylko po to zeby malego inhalowac olejkami wlasnie ... ale potem kupilam inhalator i nawilazacz poszedl w odstawke - nie pamietam jakiej jest firmy a stoi w pokoju malej ktora wlasnie spi :) nie wiem czy olbas mozna stosowac dla takich maluszkow ??? ale mam ta masc pulmex i mam nadzieje ze mi wystarczy :)
 
reklama
z tego co wiem, to OLBAS jest dla dzieci od 2 roku życia, ale duuuuuuuuuużo mam stosuje je wcześniej, tylko bardzo ostrożnie (nie przedawkować ;-) )
PULMEX też jest od 7 miesiąca... ja dopiero teraz odkryłam tą maść
ale myślę że delikatne posmarowanie nie zazkodzi...

asiuk, ja też nie wiem co to jest to Prepidil gel... miałam wywoływany poród, ale bez czegoś takiego....

co do wody morskiej, to my też używamy marimaru.... na stojąco, na leżąco... :-)

Paulinko! wszystkiego najlepszego !
 
z tego co wiem, to OLBAS jest dla dzieci od 2 roku życia, ale duuuuuuuuuużo mam stosuje je wcześniej, tylko bardzo ostrożnie (nie przedawkować ;-) )
PULMEX też jest od 7 miesiąca... ja dopiero teraz odkryłam tą maść
ale myślę że delikatne posmarowanie nie zazkodzi...

asiuk, ja też nie wiem co to jest to Prepidil gel... miałam wywoływany poród, ale bez czegoś takiego....

co do wody morskiej, to my też używamy marimaru.... na stojąco, na leżąco... :-)

Paulinko! wszystkiego najlepszego !

Ja stosuję Olbas od pierwszego katarku Julki, który zaliczyła jak miała coś koło 1 miesiąca. Skrapiam jej pościel przed snem i wsjo. Żadnych skutków ubocznych nie zaobserwowałam. Jak go można przedawkowac? Że jak się za dużo naleje, tak? to za bardzo będzie pachło :happy2: :tak: :sorry2: :cool2: :cool2: ???

Ale jestem dziś Happy !!!!!!!!!!!!!!!!!:-D :-D

100 lat dla Paulinki, buziaczki elviski dla Ciebie :elvis: :elvis: :elvis:
 
Ale sie dziś nudzę w robocie.

Martynka wczoraj była u dentysty i udało nam się zapakować lekarstwo do jednego ząbka. Robimy małe postępy w ponownym oswajaniu z gabinetem stomatologicznym. W czwartek jedziemy znowu, tym razem będzie borowanie :baffled: . Trzymajcie kciuki.


pozdrawiamy M&M ;-)
 
Sto lat dla Paulinki .

Martynka wczoraj była u dentysty i udało nam się zapakować lekarstwo do jednego ząbka. Robimy małe postępy w ponownym oswajaniu z gabinetem stomatologicznym. W czwartek jedziemy znowu, tym razem będzie borowanie :baffled: . Trzymajcie kciuki.


pozdrawiamy M&M ;-)

ojoj, to ja się dziś solidaryzuję z Martynką bo też się wybieram do dentysty na borowanko :-D
 
STO LAT DLA PAULINKI I JEJ MAMUSI!!! Dużo cierpliwości, miłosci i radości z każdego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ja jutro mam labe- 2 dni wolnego-och w koncu się wyspię;-)
My Olbas tez uzywamy od początku, dawałam parę kropelek do nawilzacza i w cąłej sypialni pieknie, delikatnie pachniało. Skutków ubocznych- nie zauważyłam:tak:

Asiuk!! Powodzenia!!!!!!
 
W imieniu Paulinki dziękuję wszystkim za życzenia :-) dziś udało mi się przespać razem z małą w ciągu dnia, od razu lepiej świat wygląda ;-) Monciapl , e_mamo trzymam kciuki za borowanko :-) Ewka udanego odpoczynku :-)
 
Sto lat dziewczyny!

A ja polecam na późny wieczór uczte kinomana na TVP2. Dziś "ONO" o 23.15. Wzruszająca historia pewnej ciąży :cool:
 
reklama
U nas wszystko w porzadku.
Wiki przez 1,5 miesiąca nic nie przytyla!!:-(Po tym jaka sie zrobila ciezka mozna sadzic ze przybylo jej jakies pol kilo. Ale za to urosla jakies 1,5 cm, czyli teraz wazy 9 kilo i ma 77 cm wzrostu.:tak: Lekarka mowi ze nie mam sie czym martwic. To dziecko jest caly czas w ruchu i to normalne ze moze stanac na wache. A je chyba za 3 :-)
__________________
 
Do góry