reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

27 kwietnia sie urodzilam :-D
m5.jpg


coz,pojechalam sie polozyc na patologii,a oni mnie wzieli podstepem :laugh2: a na serio-cisnienie juz drugi dzien bylo 150/100,wiec nie czekali,tym bardziej ze na lozysku juz byly oznaki starzenia.poza tym sala do ciec byla wolna no i o 9.47 urodzila sie nasza Marianka z charakterkiem-nie dosc,ze nie chlopak,to i do maja nie chciala poczekac :-D 1 maja wrocilysmy do domu.laski,jak rodzic,to tylko przez cesarke!dwa dni bolalo (mialam bardzo silny kaszel,no i szwy bolaly jak cholera),a potem przeszlo :-D bardzo szybko sie zregenerowalam :tak:
pozdrawiam Was,bo nie wiem,kiedy znow zajrze-wpadam tu jak po ogien i nasluc.huje,czy nie ma placzu w drugim pokoju.Piotr mi dzielnie pomaga-sterylizuje butelki,przygotowuje mleko.bo ja szczatkowo karmie cycem-tak mi pogryzla brodawki,ze sciagam i daje z butli,a generalnie jade na sztuczniaku,bo z cycka mam zdecydowanie za malo.no,to lece dalej :-) pa
 
reklama
witam po dlugiej nieobecnosci:-) jakis czasu brak i komp nawala
dziewczyny czy nie macie namiarow na jakies 2 pokoje tanie do wynajecia
moze znacie kogos kto ma jakas okazje

taaakie ceny wynajmu ze lepiej na kredyt wlasne brac:no:
a nam tu na 27 metrach ciasno jak diabli

powoli szykujemy sie na kredyt bo mam dosc dzwigania na 3 pietro wozka i szarpaniny z sasiadami ze wozek im na parterze przeszkadza:-p :-p
milego slonka
 
Betka,gratuluje zdrowej córci i niech ci się zdrowo chowa .:-):-):-):-):-)całuski dla mamy i dzidziulka.:-)
 
Betka17 gratuluję zdrowej córci:-) ale się uwinęłaś kobito:-D od razu łatwiej bez brzucha, co:confused: :tak:

Martka_79 oszczędzaj się, zrób coś, co sprawi Ci przyjemność i odgoni wspomnienia choć na chwilkę...

Mój 'urlop' powoli dobiega końca:-( pojutrze powrót do Gdyni, a tak mi tu dobrze, mimo iż wózek muszę dźwigać na 3 piętro:-( bo windy brak...Po powrocie wkleję parę fotek z pobytu

ŚCISKAMY! Pogoda dziś cudna:tak:
 
BETKA!!!!!!!!!!!!! Gratulki!!!!
Marianna witamy!!!

ALUSIA I MAMUSIA ASIA - w przyszłym tygodniu sie okaze - ale najprawdopodobniej ja będę się wyprowadzac z wynajmowanego na Żabiance mieszkanka (przy deptaku i kolejce). Mamy tam 2 pokoje, płacimy wynajmowego 650 zł + czynsz + media (wychodzi jakies 1100-1200 zł). Mieszkanie jest w niezłym stanie, umeblowane i ze sprzetami.
My musimy sie wyprowadzic, bo albo bedziemy wracac na Śląsk albo do pensjonatu sportowego (tam mamy za darmo, a teraz troche lipa z kasą).
Jeśli się okaze ze sie wyprowadzamy (na 90%) to przyjedz zobacz mieszkanko - włascicielka bedzie napewno zadowolona (my nie mamy z nią żadnych problemów - mieszka w Anglii raz na 3 miesiace przysyła kolezanke po poczte).
Jeśli jestes zainteresowana to napisz mi na meila abejka@poczta.fm lub tu na PW.

Pozdrawiamy
 
BETKA,jak rodzić moim zdaniem to tylko naturalnie :tak:ja już po przewiezieniu na sale poporodowa wstawałam i robiłam dziewczynom i sobie kawke az sie piguły dziwiły ze latam jak spirytus .MARTKA,całe szczescie ze to nic powaznego tylko nerwy .
 
Betka - wielkie gratulacje i strasznie się cieszę, że tak szybko już na chodzie po - w sumie jednak - operacji. :-) Wielkie wielkie buziaki dla Ciebie i małego skarba Marianki. :-)
 
dzieki dziewczyny :-D
mala to taki zarlok,ze jak dobrze pojdzie,to chyba przegoni Jaska Roni :laugh2: juz nam nawet kikut pepka odpadl :-D
 
reklama
Do góry