reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

view.php
 
reklama
Ale jak Paulinka z zawziętością wywala te zabawki:-D.

Anulka widocznie skopiowałaś i wkleiłaś "adres" zdjęcia bez tych nawiasów-jak Martka mówiła-trzeba dokładnie całość od początku do końca [IMG.......]

Komarkowa no tak "zniósł" ta podróż:)) trochę długo ale w tym foteliku ma wygodniej i nie wnerwia się że nic nie widzi.
Najważniejsze że klimat mu służył i przesypiał (ale znów mu przeszło) całe noce tam na miejscu i zlazło mu uczulenie z buzi:-).

U nas maj to też straszne wydatki (komunia, dzień matki, no i spłukani po wyjeździe, a do tego nie pisałam Wam ale mielismy stłuczkę przed wyjazdem i też mimo ubezpieczenia trochę musimy wybulić na autko. Co prawda zwrócą nam ale to za miesiąc.
 
dzien doberek .:-)wpadłam sie tylko przywitac bo pogoda robi sie ładna i zaraz rozwiesze pranie i wybywam z dziecmi na spacerek .:-)
 
Cześć dziewczyny!
My znowu chore, mała ma katar, a ja oprócz kataru ból gardła:-( Będę obserować dziś małą, a jutro zamierzam się z nią wybrać do pediatry, trzeba dmuchać na zimne...

No i 2 sprawa, muszę się pochwalić - DOSTAŁAM PRACĘ:tak: :-) :-D :laugh2: Zaczynam 1 czerwca, więc do tego czasu muszę wszystko pozałatwiać, tj. badania, kupić lakatator (może ma któraś z Was do sprzedania:confused: , interesuje mnie najbardziej firmy Avent), uzupełnić garderobę i nacieszyć się małą...Paulinką zajmą się teście, także będzie pod dobrą opieką. Szkoda mi ją zostawiać, ale muszę.

Miłego spacerowania! Pozdr.
 
Komarkowa, super fotki!
Biedactwa, zdrowiejcie zatem!
A co to za praca? Na cały etat? Wielkie gratulacje!!! :-)

Ja też do pracy wracam, na razie na 3 dni po 6 godzin (dwa karmienia ominą). Byłam jeden raz, jutro drugi. Mały z moją mamą. No wygląda że będzie dobrze.
 
Cześć dziewczyny!
My znowu chore, mała ma katar, a ja oprócz kataru ból gardła:-( Będę obserować dziś małą, a jutro zamierzam się z nią wybrać do pediatry, trzeba dmuchać na zimne...

No i 2 sprawa, muszę się pochwalić - DOSTAŁAM PRACĘ:tak: :-) :-D :laugh2: Zaczynam 1 czerwca, więc do tego czasu muszę wszystko pozałatwiać, tj. badania, kupić lakatator (może ma któraś z Was do sprzedania:confused: , interesuje mnie najbardziej firmy Avent), uzupełnić garderobę i nacieszyć się małą...Paulinką zajmą się teście, także będzie pod dobrą opieką. Szkoda mi ją zostawiać, ale muszę.

Miłego spacerowania! Pozdr.


Komarkowa ja mam Avent Isis i w sumie z niego nie korzystam. Sprawdzil się, ale niestety nie mam juz tyle mleka, żeby sciagac. I w sumie nie mam potrzeby. Jak już mi się zdarzy wyjśc bez Zuzy to podają jej mleko modyfikowane (ale ze mnie wyrodna matka:laugh2: )
Poczatkowo myslałam zeby zostawic sobie na kolejnego bobaska, ale stwierdziłam, ze nastepnym razem zaszaleje i kupię taki elektryczny.

Tak wiec moge ci go sprzedać za powiedzmy 30 zł :-) (nie ma w nim chyba tylko smoczka ,ale to normalne smoczki do butelek z aventu).
 
BETKA, NAJLEPSZE ZYCZENIA Z OKAZJI NARODZIN MARIANKI:tak:

Dziewczyny, czy u Was pediatra mierzy ciemiączko?bo u mnie tylko maca, ale nic nie mówi, ile cm itd. a ja u Julki nie mogę znaleźć ciemiączka w ogole i zaczełam sie denerwować.czyżby juz zaroslo??przy urodzeniu miala 1 na 1:baffled:

Komarkowa, Martka, maluchy jak zwykle śliczne:happy:

u mnie też się kurzy laktator Aventu w szafie....
 
Cześć dziewczyny!

Wczoraj bylismy z małą u pediatry, dostała cebion, ketotifen (nie wiem czemu?) i nasivin krople do noska. Na szczęście mała ma tylko katarek, gardło ok, mam nadz. że nie rozchoruje mi się bardziej...

Kulka79 moja pediatra też tylko bada ręką ciemiączko, ale jego wielkość wpisuje do książeczki małej, więc luknij, może Wasz lekarz też wpisuje wielkość ciemiączka, a Ty o tym nie wiesz...Paulina miała b. małe od urodzenia (chyba też tak jak Julcia 1x1cm) i praktycznie po 2 m-cach podawania wit. D3, pediatra kazała zaprzestać, bo ciemiączko się wyraźnie zmniejszyło.

Wczoraj kupiłam sobie sukienkę na wesele (14 lipca) mojej koleżanki ze studiów (mam być świadkową):-) . W sklepach mały wybór, ale coś ekstra udało mi się znaleźć, tylko ceny porażające:szok:

Pogoda do kitu, mam nadz. jednak ze w przerwie między deszczem a...deszczem uda się gdzieś wyskoczyć, bo na małą źle działa siedzenie w domu:no:

Acha kasiu_z będę pracować w Orange:-) 3/4 etatu z dopełnieniem do całego, niestety praca na 2 zmiany i w co 3 sobotę, ale nie mam wyjścia...Poza tym ja z niewielkim doświadczeniem nie mogę żądać niewiadomo czego:-) więc się cieszę póki co:-D tym, co mam:-) :tak: .

Martka_79 jak Michasia:confused: dobrzeje, a co z Tobą:confused: dbasz o siebie:confused:

Pozdr. i życzę udanego weekendu:tak:
 
reklama
Komarkowa Ketotifen to lek p.alergiczny-pewnie pediatra stwierdziła że katarek może być uczuleniowy:confused:. Ale z tego co wiem to żeby "działał" trzeba dawać go min 4 tyg-więc skąd tak od ręki:confused:- ale nie wiem ja nie jestem lekarzem jedynie farmaceutą ;-).
Moja alergolog (b. dobra lekarka-ordynator dziecięcego z Zaspy) powiedziała że niezwykle rzadko zdarzają się uczulenia na pyłki roślin itp. u tak małych dzieci.
A czy Paulinka oprócz kataru kicha, ma załzawione oczka? jakieś inne objawy możliwego uczulenia??? To mojemu Jakubkowi nawet tego nie przepisali (jeszcze;-) ) a jest "alergik" jakich mało.
 
Do góry