reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Komarkowa, na początek super! :tak::-) Doświadczenia nabędziesz, to się trafi na pewno coś później, a tymczasem zawsze gotówka będzie w kieszeni :happy:

Leki przeciwalergiczne czasem zapisuje sie po prostu w celu, żeby obkurczyły sluzówki i zahamowały stan zapalny (ulżyły trochę w zwykłym katarze). Może dlatego dostałaś Ketitofen? Wtedy działa w miarę od razu (tj. jak nie jest to spowodowane alergią). Tak mi tłumaczył lekarz, jak mi przepisywał jakieś takie cudo na zwykły katar. I działało nawet o dziwo ;-)

Mój ma alergię na niewiadomo co.:no: takie suche placki na nóżkach. Na razie steryd do smarowania dostałam (Cutivate). Prałam jakiś czas w płatkach i teraz było jedno pranie w Loveli, może to to? Na razie znowu wróciłam do płatków mydlanych, a kąpać zaczęłam w Oilatum. I zobaczymy. Nowe nie wyskakują (ale to dopiero 4 dni od wyskoczenia tych pierwszych)
 
reklama
Macie rację dziewczyny, pediatra coś wspominała, że ten katarek może być spowodowany alergią, ale innych objawów alergii poza zwykłym katarem u Paulinki nie widzę, typu zaczerwienione oczka. Uważam, że to jakiś wirusik, bo mnie też męczy katar, ale na wszelki wypadek podaję małej te leki. Dobrze mieć takich doradców jak Wy:tak: :-)

Kasia_z Paulinka też ma małe czerwone plamki, głównie na pleckach, dekolcie,a teraz też czole:-( Pediatra przepisała małej krem specjalny emolium, może nie jest to takie suche i czerwone ale zniknąć nie chce. Odziedziczyła to pewnie po mnie, bo ja na okrągło cutivate i elocom na zmianę biorę:-( Muszę się wybrać z małą i sobą do dermatologa jeszcze zanim pójdę do pracy.
Pozdr.
 
Betka ,masz jakies wiesci od Roni ?przed wyjazdem pisałysmy do siebie na privie ,ale od 3 miesięcy nie odzywa sie wcale ?pozdrów ją ode mnie ,ciekawe jak tam Jasiu [mamy dzieci w tym samym wieku ].:tak::tak:
Roni wykancza mieszkanie w Pruszczu,dlatego ma mniej czasu.a jak nie wykancza,to pisze na wapie (internecie w komorce) z mezem.a jak nie pisala,to u nas siedziala z Jaskiem przed moim porodem.to dlatego teraz ona nie ma czasu :tak: co poza tym u niej?jak ostatnio zwazyla Jaska,to waga pokazala 10kg :szok: a ja jak go zobaczylam po 3 tygodniach nieogladania,to az mnie zatkalo-to kolos :szok: Marianka przy nim to ociupinka.
 
wstyd się przyznać, ale dopiero zauważyłam ten wątek :zawstydzona/y: jestem z wejherowa i chętnie będę z wami pisała :-D
 
witaj maga:-)ale masz fajny napis pod suwaczkiem nie ma co ;-);-)betka ,dzieki za wiesci od Roni :-)koniecznie ja pozdrów ode mnie ;-)
 
maga nie ma sprawy ,pisz jak najczesciej ,a ja jestem znana juz chyba z tego ze to co w głowie to i na jezyku ,także przyzwyczaisz sie do moich czasamikąsliwych uwag ,ale juz ten typ tak ma .;-);-);-)
 
Paulinki tam nie ma niestety:-( bo urodziła się 2 września, a dni urodzonych tego dnia nie ma w galerii:-( szkoda...Asiuk masz może rodzinę w Nowym Dworze Gdańskim:confused: Masz takie samo nazwisko jak moja polonistka z liceum:-p
 
reklama
Do góry