reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

widocznie Konrad miał zły dzień :) ale jest koxchany, uśmiech słodzutki :)

w przyszłym tygodniu "człowiek ringu", kto idzie?

w kinie mi się podobało, tylko film mógłby być lepszy...

 
reklama
a jak w ogóle wyglada taki seans? Wjezdza się z wózkiem i dziecko śpi (lub nie ;)) w wózku obok mamy, czy ja to jest? I jak się generalnie zachowują dzieci? Dużo płakało podczas seansu?
 
CZesc dziewczyny

Widze ze przerabiacie właśnie temat kina ale ja chciałałabym żebyście na chwile wróciły do czasów sprzed urodzenia dzidzi i mi cos doradzily. Moze to glupie ale co tam:)
Zaczynam kupowac ciuszki dla malego i widze, ze na metkach napisane jest ze prac max w 40 stopiach. Natomiast w wielu pismach czytalam, ze ciuszki dziecka po raz pierwszy od czasu zakupu nalezy uprac w 90 st i prasowac. Czy w takim razie ubranka nie zniszcza sie, nie skurcza sie? Wiec prac w 40 czy 90?

Pozdrawiam Was i Wasze maluchy i zycze milego ogladania
 
ikpi, wjeżdżasz wózkiem, zostawiasz go na dole przy ekranie, bierzesz fotelik samochodowy (tam są wystawione) iidziesz usiąść, jak dziecko śpi ci w wózku to nie ma problemu zostajesz na dole i bujaszsobie go... są dwa przewijaki, pieluchy i chusteczki też, światło jest zapalone i oglądasz sobie film :) na całą salę może było ze 20 osób, porozsiadali się po całej sali i nie przeszkadzały mi krzyki i płacz, albo ja już nie zwracam na to uwagi

Mikołaj na początku musiał wszystko zobaczyć, jak już sięoswoił to zasnął mi na kolanach bo wózka nie miałam, jak się obudził to albo oglądal film  ::) albo rozglądał się po sali

fajnie  ;D
 
Helen, ja patrzyłam na materiał, jeśli to zwykła bawełna to prałam 70 - 90 stopni, jeśli jakiś "podejrzany" materiał to prałam 30 - 40... wydaje mi się że to głównie chodzi o przepranie tych ubranek, a nie o upranie ::)
 
Mi też bardzo podobało się w kinie (chociaż film nudny, albo po prostu my od siedzenia w domu loty obniżyłyśmy) ;), Kubuś nawet grzeczny był, troszkę pomarudził, ale był zafascynowany ekranem i wszystkim dookołoa. Naprawdę fajna i warta polecenia rozrywka. Również się bałam, czy nie będą mi przeszkadzały płacze i krzyki dzieci, ale nic nie przeszkadzało. Fajny klimat.
Cieszę się bardzo, że poznałam ( w końcu) Martynę i jej przesłodziutkiego KOnradka - rewelacyjny, milusi i super przystojny kajtek.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe- naprawdę mi miło :D

Helen ja na początku wszystkie ciuszki małego wyprałam w 40 stopniach, na delikatny praniu, bo tak jak piosała Magda, to nie chodzi, żeby wyprać rzeczy, tylko przeprac. Najważniejsze jest, żeby je wyprasować, bo wysoka temperatura zabija wszystkie bakterie.

Kubus coś marudzi jego tatusiowi, ale co mi tam. NIech się trochę pomęczą we dwoje ;)

Ja za tydzien nie idę do kina, bo już widziałam ten film, ale wszystkim, którzy mają ochotę wybrać się do kina z maluszkiem to gorąco polecam ;)
 
No i proszę doszłyśmy do 100 strony!!!Tylko gdzie jest założycielka wątku -Siunia ??? Już tyle czasu jej nie było.

Mnie szczerze mówiąc jakoś nie ciągnie do tego kina.Wolałabym się spotkać z wami w jakimś zwyklejszym miejscu.

AAAAAAAagguuuuuula gdzie jesteś,odewij się w końcu do nas!!!

Udało nam się sprzedać aparat i teraz nie mogę robić fotek Didowi :( Zamierzamy teraz kupić Canon A 520 może ktoś ma pojęcie,czy warto ???

Diduś był dziś z babcią,bo ja się wypuściłam do fryzjera,ale ciagle tylko o nim myślałam,jeszcze był poślizg w czasie.Nie wiem jak się bede bawić w sobotę na tym panieńskim.Ja nie umiem się z nim rozstawać- moje słoneczko kochane!!!


Helen jestem takiego samego zdania co dziewczyny.Czasem wstawiam pranie na 60 st.,ale gotowania jeszcze używałam.Najważniejsze to potem wyprasować.No i jak było ciepło to suszyłam pranie na słonku,to też duży +
 
no własnie, pięknie dotarłyśmy do 100 stronki ;)

Ja też o Siuni myślałam wczoraj, jak szłam z Julką na spacer łąką na Kowale :)
SIUNIA czytasz nas jeszcze? daj znać :)

Gratuluję wyprawy do kina, my jednak jeszcze jesteśmy za młode na takie poważne filmy:)
 
Wygląda na to że takie wyjscie do kina to fajna sprawa, w najblizszym czasie też spróbuję się wybrać :).

Dawidowa ja mam Canona A 510 i jestem bardzo zadowolona, z tego co wiem to A520 różni się tym, ze ma większą ilość pixeli. Generalnie polecam.
 
reklama
Do góry