reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

siunia

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
28 Październik 2004
Postów
101
tak się zastanawiałam czy są jakieś mamy obecne lub przyszłe z 3miasta. mogłybyśmy się powymieniać wrażeniami na temat naszego klimatu :) szpitali no i wogóle pogadać na tematy znane w naszych okolicach :wink: :lol:

dajcie znać !!!!!!
 
reklama
:D cześć kochana normalnie uśmiech mi się pojawił na twarzy jak zobaczyłam napis Trójmiasto;-]pochodze z miasta Wejherowa;-]ale od kilku miesięcy mieszkam już w Łodzi;-]teraz przechodze 2-gą ciąże;-]pierwszą przeszłam całą w Trójmieście;-]Rodziłam w Wejherowskim szpitalu i powiem Ci ,że gdybym teraz miała rodzić w Trójmieście to bym wcale się nie zastanowiała tylko jeszcze raz tam bym poszła.Bardzo miłe siostry były na oddziale ,pomagały we wszystkim,doradzały,rodziłam naturalnie,ale w momęcie kiedy dostałam krwotoku z noska przy porodzie to zaraz pojawił się lekarz ,który również był dla mnie bardzo dobry;-]naprawde szpitał w Wejherowie jest pod względem porodów super;-]
 
Witajcie! Ja też jestem z Trójmiasta, tyle, że z tego małego, a dokładnie z Redy. Już od dawna myslałam, żeby założyć post dla dziewczyn z trójmiasta, aby powymieniać się opiniami, ale zawsze było coś , że nie miałam czasu... Super, że w końcu ktoś to zrobił za mnie!!!
MON super że piszesz o superlatywach na temat szpitala w Wejherowie, właśnie zamierzam tam rodzić, ale miałam mieszane uczucia. Do jakiego lekarza chodziłaś w Wejherowie??? POnoć teraz w Wejherowie remontują całą porodówkę i mają być o wiele lepsze warunki. Bo tak cały czas zastanawiałam się czy rodzić w Wejherowie, w Pucku, czy może w Redłowie - bo słyszałam że tam jest ekstra porodówka. Czekam na jakieś newsy od dziewczyn z
3-miasta. Pozdrawiam
 
:lol:
wiec ja jestem z Gdańdka-Moreny:)
Jestem obecnie w 35 tygodniu ciazy:)
15.12.04r ide na usg trzecie lecz platne bo mój lekarz ginekolog nie przyjmje juz w grudniu pacjetek ani nie robi usg,wiec z decydowalismy sie z przyszlym tatusiem by pujsc prywatnie na usg:)nie poznalismy jeszcze płci dziecka:( a tak ciekawosc gryzie:)
Moja mama muwila ze najlepszy szpital w kturym mozna bylo kiedykolwiek rodzic jest w Gdyni Redłowie,lecz ja tam nie urodze to z byt daleko:(
Dlatego tu w gdańsku najlepszy jest szpital Im Mikołaja Kopernika,swietnie sie tam zajmuja kobietamy,dbaja o nie jest czysto lekarze mili opiekunczy:)
A ode mnie z Moreny to 3 przystanki autobusem:)blisko:)
czzko znalesc kogod z trujmiasta a tym bardziej z GdanskA:) :lol:
 
również na imie mam Ewa:)
 
super super że jednak ktoś z Trojmiasta jest :)

Ja też z Gdańska, jestem w 22 tygodniu i ciągle nie wiem jaki szpital. Słyszałam że na Zaspie też jest dobrze ale chyba za daleko dla mnie ja mieszkjam koło Kowal :) więc poważnie zastanawiam się nad kopernika. O redłwoie też słyszałam same dobre opinie. podobno jest najlepszy w trojmiesicie pod względem podejścia do pacjenta.
płeć dzidzi już znamy - będzie chłopak :) na usg od razu się pokazał wogóle się nie wstydził :lol:

dziewczynki a jak ze szkołą rodzenia chodziłyście - chodzicie a jak tak to gdzie ??? zastanawiam się chyba w styczniu czas zacząć.

isena już 35 tydzień bliziutko do końca :)
 
A ja się właśnie zarejestrowałam na Babyboom ;-), zostało mi 7 dni do terminu porodu i wybieram się do Redłowa - najbliżej.
Jestem przerażona :shock: bo to pierwszy raz...
Pozdrawiam wszystkie "ciężarówki" ;-)
Nalle
 
Jeszcze raz witam wszystkie babki z 3-miasta!!!!!!!!
Cieszę się, że jest nas coraz więcej i możemy wymieniać siępoglądami!!!
Nalle trzymam za ciebie kciuki, aż Ci zazdroszcze, ale w takim pozytywnym znaczeniu, ze to już tuż, tuż ... Musisz koniecznie później z nami podzielić się wrażeniami z porodu i jak tam szpital w Redłowie wypadł!!!!! Wierzę. że wszystko będzie super i nic się nie martw, najważniejsze jest pozyty6wne myślenie.
Ja ma termin na 19 maj, i także jest to moja pierwsza ciąża, a na dodatek należe do tych panikujących z byle powodu. No ale co ma być to będzie!!!!!!!! Ja niestety teraz choruje i przez 5 dni jestem na antybiotyku , ale mam nadzieje, że w końcu będe zdrowa, a mojemu maleństwu to nie zaszkodzi!!!!!Jeszcze raz powodzenia!!!!
Isena cieszę, się , że mam imienniczkę na forum
Pozdrowionka również dla Siuni
Trzymajcie się dziewczynki, mam nadzieję, że inne babki z Trójmiasta dołączą się do nas!!!!!
 
kurcze nie moge sie zalogowac, bo zapomnialam hasla-uroki ciazy.
ja tez jestem z Pomorza i bardzo sie ciesze, ze moge sie z Wami podzielic wrazeniami o opiece w szpitalu. jeszcze nie rodzilam, bo przechodze swoja pierwsza ciaze, ale caly czas jestem pod stala opieka lekarza ze szpitala w Wejherowie. jestem w 25 t.c. i poznalam juz plec dziecka.bede miala coreczke-Zosienke.
dwa miesiace temu w tym samym szpitalu rodzila kolezanka i jej wrazenia sa bardzo pozytywne. mowila, ze polozne bardzo pomagaja i lekarz caly czas przy tobie czuwa. ona rodzila "rodzinnie", czyli z partnerem i o wszystkim wyraza sie jak najbardziej pozytywnie.
o remoncie porodowki slyszalam i nawet wczoraj jak tam bylam(zapisac sie do szkoly rodzenia) to siostra powiedziala, ze najprawdopodobniej zalapie sie na nowe sale. chodzi o to, ze sale beda pojedyncze i maz bedzie mogl byc obecny przy mnie caly czas, od poczatku skorczow do kilku godzin po porodzie. pokoiki maja byc przytulnie urzadzone i co dla mnie najwazniejsze- nikt poza personelem nie bedzie mizagladal miedzy nogi.
ze szpitalem w wejherowie jest jeszcze jedna super sprawa. jak chodzisz tam do szkoly rodzenia, to porod rodzinny kosztuje cie tylko 50 zlotych. sama szkola 100 zlotych. uwazam, ze to nie drogo, bo podpytalam kilka innych dziewczyn o ceny i podobno inne szkoly sa duzo drozsze.
w kazdym razie ja bede rodzic w Wejherowie. sama sie tu urodzilam i nie wyobrazam sobie rodzic gdzie indziej. polecam ten szpital Waszej uwadze. jezeli macie jeszce troche czasu do porodu, to mozecie wziasc pod uwage to miejsce,szczegolnie ze wzgledu na remont porodowki i super personel.
pozdrawiam goraco
ola :D
 
reklama
Droga Olu!
Cieszę się, że mam kolejną koleżankę, która super się wypowiada na temat Wejherowa. Coraz bardziej jestem przekonana, żeby tam rodzić. Ja chodzę do Foltmana i mam nadzieję, że mnie zaszczyci na moim porodzie. Ja mam termin na 19 maja, więc ty napewno szybciej urodzisz i zdasz mi relacje:)
Od kiedy powinnam chodzić do szkoły rodzenia????
Bo tak naprawdę to porobiłabym coś z sobą, zawsze byłam aktywna, a teraz tylko z boku na bok się przewracam. ::))
POzdrawaim Cie serdecznie i czekam na jakieś wieści od Ciebie!!!
P.s. Skąd dokładnie jesteś????
 
Do góry