reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Maarciag - moja bliska przyjaciółka miała ponowne badanie, wyszło na nim wszystko dobrze. Też mało na zawał nie padła ;-)
 
reklama
Ja właśnie skończyłam czytać w internecie informacje na temat tych chorób.Teraz przez prawie miesiąc będę siedzieć jak na szpilkach.Nie napisali mi w piśmie o jaką chorobę chodzi,ale wedlug moich selekcji po przeczytaniu artykułów chodzi o wrodzoną niedoczynność tarczycy.Najwcześniej we wtorek mogą pobrać jej krew,bo musi mieć min 21 dni max 28...
U mnie to zawsze coś musi być :-(
 
marci, wszystko bedzie dobrze, u nas n styczniowkach az 3 dziewczyny musialy powtarzc u dzieci te bdania:tak: placz byl i strch ale wyszly okej, najlepiej po 3ch tyg po badaniach dzwonic i molestowac imid o wyniki:sorry:bedzie dobrze kochana:happy:
 
Ania sto lat!! pociechy z córci i może jeszcze jednej albo dwóch dzidzi - wedle życzenia!!

Cris, Ty to masz... ale przynajmniej wiesz że masz zdrowego synka!!
 
Cris - przypomniało mi się, jak DD zwalił dwa razy komodę z szufladami, cudem nie na siebie.... te dzieciaki są chyba w czepku urodzone, mimo swojej ruchliwości, dociekliwości, i ogólnie wszystkich .....ości.
Młoda też się robi wiercipięta, wszystko trzeba dotknąć, posmakować, ostatnio skacze zawzięcie po kanapie.

Marciaag - Oli na pewno nic nie będzie, przecież wygląda jak okaz zdrowia! A tak a propos wyglądu to pewnie znowu się zmieniła odkąd ją widziałam ostatnio?

Dziewczyny ja ostatnio wysiadam... z tego pociągu co mąż mój nazywa "sanatorium". Coraz częściej myślę o powrocie rychłym do pracy jak tylko Pat normalnie zacznie reagować na babcie, albo o wyjściu choćby do sklepu lub na spacerek, do kina - gdziekolwiek. Nie umiem tego określić dokładnie, niby nic takiego się nie dzieje ale mi odwala. Z jednej strony przyjemność ogromną sprawia mi patrzenie przez pół godziny jak Patka łapie krople spadające z kranu, z drugiej rutyna dni codziennych mnie dobija, a z trzej :rofl2: jak coś się zmienia to jestem przerażona.... No normalnie nienormalna się robię hmmm :rolleyes2:.
 
WITAJ DOLORES:tak:
Wiesz co Iza , ja już też wymiekam:tak:, wiem , że te chwile nigdy nie wróca , kiedy Czaruchna jest taki maly , i podniecam sie każdym nowym postepem , obserwuje bacznie, ale tęskno mi do ludzi , do życia i pracy:-(czuje lekkie zmeczenie materiału:rofl2:, o wyjściu jak mały miał tyle co Pati to mogłam zapomiec, najgorzej jak byłam w N , tam nikogo do pomocy tylko dom , dom ,dom, na dłuższa mete czlowiek moze zwariowac:baffled:.
Marciaag nie mart się , czytam dziewczyny i rzeczywiscie duzo jest takich przypadków co nic nie wykryli , glowa do góry i duze buziaki dla OLci:tak:.
Cris mam nadzieje , że Emcio zwolni kiedys tempo:rofl2: i da mamuscie w boju odpocząc:eek:.
dobranoc dziewczynki:tak:
 
U mnie choróbek nie ma, ale mam problem z małą przy zasypianiu jak pewnie większość :)
Małą dzisiaj wyła do 1 w nocy , a już myślałam, a tak ładnie się zapowiadało położyłam do łóżeczka i po 40 minutach ryk i tak do 1 w nocy :*

Nie znacie jakieś fajne miesjce gdzie można pójść na aerobik - okolice osowy, gdynia ?
Chciałabym się wyrwać dla lepszego samopoczucia :)

Trzymajcie się zdrowo i nie dajcie się choróbskom.
 
reklama
Ana - mam propozycję, skoro jesteś w Gdyni, to jak wyzdrowiejemy to powymiękamy troszkę razem co? Weźmiemy dzieciaki i umówimy się na soczek, albo bez dzieciaków gdzieś sobie wyskoczymy? Takie małe oderwanie od codzienności - szukam ostatnio każdej sposobności, nawet jeśli ma to oznaczać codzienne odwiedzanie teściów heh.
Ale dziś siedzę w domu, bo nie poprawia mi się głos. DD też nie poszedł do szkoły, bo zaczął pokasływać.

Artisti - Siłownie i Fitness Kluby - Gdynia - może znajdziesz coś dla siebie?

Witam nową trójmiastkę i serdecznie pozdrawiam "stare wyżerachy".... tylko gdzieś je powywiewało :confused::unsure::sad: Choroby zbierają wielkie żniwa. I jeszcze ta szaruga za oknem...
 
Do góry