reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

He he December co tam może być słychać..rodzą kobitki rodzą :):)Słychać jęki krzyki i płacz dzieci :):)

a bo jakby człowiek miał jeden szpital to by nie myslał od pół roku nad wyborem :D Nasz pan szanowny prezydent sopocki obiecywał porodówkę wieki temu, ale oczywiście zapomniał i dalej sopocianki muszą wybierać między Gdynią a Gdańskiem. Redłowo mam najbliżej, więc tam się będę w razie czego kierować :)

Drogie Panie - miłego dnia życzę :)
 
reklama
December ja się jakoś nie zastanawiałam nad porodówką.Postawiłam na Redłowo i tyle.Niektóre dziewczyny jeżdżą do Wejherowa inne do Gdańska. Nawet nie wczytywałam się w opinie.Ogólnie o porodach też nie czytałam i nie oglądałam filmików żeby się nie nakręcać i nie straszyć. Wiedziałam,że muszę urodzić.Nie ja pierwsza i nie ostatnia będę rodzić no i jakoś poszło ;-) poród pamiętam jak przez mgłę,ale najwyraźniej pamiętam chwilę jak mi położyli młodego na brzuszku...I tyle się powinno pamiętać z porodu ;-)
A jak tam torba już spakowana?? Wiesz co będziesz miała ??
 
jaka torba :D

Ja nawet torby nie mam, bo jedyną, którą mamy w domu D zabiera do pracy :> Najwyżej wkroczę na oddział jak Beyonce z walizeczką i w szpilkach heheheh

Mam termin za miesiąc, a jeszcze będziemy malowanie robić, trzeba trochę mieszkanko odświeżyć. Nie mamy jeszcze łóżeczka, ale w sumie młode może polegiwać w ostateczności w wózku. *dobrze, że chociaż wózek jest...

Całą ciążę przygotowania odkładałam na później, bo to tyle czasu jeszcze, miesiące całe... A teraz w sumie mogę sięposypać w każdej chwili i oczywiście wszystko na ostatnią chwilę robimy. To trochę jak z PITem :>
 
He he December ja miałam takie samo podejście. W końcu zabrałam się za pranie i prasowanie ciuszków.Pierwszą partię prasowałam wieczorem a rano mi wody odeszły a suwaczek wskazywał 36tydzień i 6 dzień. Też pakowałam się rano w biegu.Całe szczęście kilka dni wcześniej podkłady kupiłam:) Zapomniałam oczywiście kilku rzeczy ale najważniejsze miałam. Wiesz że do Redłowa musisz mieć swoje sztućce i kubek?

Ech walizka też może być:tak: Jak patrzyłam jak dziewczyny wychodziły i się pakowały..walizka torba reklamówki...a ja z niedużą torbą byłam no i reklamówkę jeszcze miałam ( M na bieżąco wywoził i wymieniał mi rzeczy).
 
sztućce i kubek wiem, ale to coś niesamowitego :> w 21 wieku z własnym fajansem po szpitalach się tłuc...
Dobrze, że śpiwora nie każą przynosić. Właściwie wszystko już mam, tyle że każdy element układanki w innej części domu. Ciuchy i tetry poprane, z prasowaniem gorzej. Może mnie jakiś szatan opęta i zacznę prasować przed samym rozwiązaniem, póki co nie ma na to szans. Dla siebie też mam wszystko, łącznie z koszuliną nową, D. uznał, że w czarnej nie pozwala mi leżeć na poporodowej i roztaczać pogrzebowych fluidów :>
 
Wiesz jak nie będziesz miała swoich to Ci salowa da...z wielką łachą. Nie wiem czemu tak jest,że wolą żeby każda miała swoje. Widać im się myć nie chce.Talerze łatwiej i szybciej umyć, a z kubkami i sztućcami trzeba się męczyć.
Koszule weź dwie bo do porodu tez musisz mieć swoją. Mnie nawet nie pytała na izbie przyjęć czy mam czy chcę od nich..po prostu kazała mi się przebrać w piżamę!

Co do prasowania to wyślij to do mnie, te małe ciuszki się fajnie prasuje:) Ja ogólnie lubię prasować:)
 
marcycha Witaj :)


I i własnie po tych postach powyżej wiem, że dobrze wybrałam inny szpital niz Redłowo :tak:
 
reklama
Ja oba porody na Klinicznej! Cudna opieka, fantastyczne położne i super obsługa poporodowa :) jakbym miala kiedykolwiek jeszcze rodzić a kysz to tylko tam!

Dziękuję w imieniu Julianny :*
 
Do góry