reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kobiety spodziewające się pierwszego dziecka poszukiwane! :)

Dołączył(a)
5 Styczeń 2015
Postów
2
Witam Panie serdecznie,

nazywam się Magdalena Kurowska i jestem studentką 5. roku Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Aktualnie przeprowadzam badania do mojej pracy magisterskiej z zakresu Psychologii Prokreacji. Nie ukrywam, ze potrzebuję do tego pomocy z Pań strony!

Poszukuję kobiet spodziewających się pierwszego dziecka, które są w III trymestrze ciąży. Badania dotyczą preferencji kobiet ciężarnych do porodu drogami natury lub przez cesarskie cięcie. Aktualnie najbardziej zależy mi na Paniach, które z różnych powodów, gdyby miały możliwość wyboru, zdecydowałyby się na CC. Badanie jest w pełni anonimowe, zajmuje około 20 minut i prowadzone jest drogą internetową.

Każde wypełnienie ankiety jest dla mnie bardzo pomocne.

Link do badania:
https://docs.google.com/forms/d/1h65QGHmJwWnN6LqKAyheQ9Du5iouzJ7dqbwhNcwDgnQ/viewform?c=0&w=1

Pozdrawiam serdecznie i życzę pomyślnego porodu,
Magdalena Kurowska
 
reklama
Do góry