reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kocha kolegę?

bognaa1

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Październik 2008
Postów
20
Witam :)
przeszukałam część forum ale nie znalazłam tego, co mnie interesuję więc zakładam nowy temat.

Przydarzyła nam się taka sytuacja. Nasz 3letni synek poszedł do niepublicznego przedszkola. Zakolegował z innym chłopcem, który ma 4,5 roku. Przez pierwsze 2 m-ce było ok, aż naglke ten kolega zaczął go przytulać, mówić, że go kocha (i to bardzo), na leżakowaniu chciał z nim leżeć na jednym łóżku. Nasz był początkowo na to obojętny, ale teraz widzę, że odwzajemnia to przytulanie itd. Nie podoba nam się to i martwimy się, co z tego wyniknie. :/

Czy ktoś z Was miał podobną sytuację? Czy to jest normalne? Pomóżcie, proszę...
 
reklama
Mam pytanie - czy gdyby mówił, ze kocha koleżankę bylibyście zadowoleni? Bo w sumie nie rozumiem? Macie problem ze przytula się do chłopca (osobnika takiej samej płci) czy ze w ogole się do kogoś przytula?
a co z tego wyniknie? no romans jak nic!
 
Witam.Czy aby trochę nie przesadzacie?To jeszcze małe dziecko i nawet nie zdaje sobie sprawy z seksualności.Moja córka jak była młodsza to też mówiła,że kocha jakąś koleżankę i okazywała jej te uczucia.Nawet do głowy mi nie przyszło,że ma inna orientację.Teraz ma 6 lat i jest całkiem normalnym dzieckiem.Nauczyła sie rozróżniać uczucia do rodziców,kolegów,koleżanek itd.Myślę,że nie potrzebnie się denerwujesz.
Pozdrawiam
 
ja tez uwazam,ze nie macie sie czym martwic.synek jest malutki i nie rozroznia sposobow milosci,mowi,ze kocha,bo tak okazuje sympatie czy do kolegi cz do kolezanki,babci,cioci itp
 
Nie macie co panikować małe dzieci tulą się do kogokolwiek... nie zwracając uwagi czy to chłopiec czy dziewczynka czy strary czy młody :)
 
Mój synek potrafi całować się z kolegami z przedszkola , przytula i daje buziaka .
dzieciaki nie rozróżniają że całowanie chłopca to coś innego jak całowanie dziewczynki i tyle :tak:
To bardziej my staramy się rozróżniać płci kupując np. chłopcu autka a dziewczynce lalki .
 
reklama
Witam :)
przeszukałam część forum ale nie znalazłam tego, co mnie interesuję więc zakładam nowy temat.

Przydarzyła nam się taka sytuacja. Nasz 3letni synek poszedł do niepublicznego przedszkola. Zakolegował z innym chłopcem, który ma 4,5 roku. Przez pierwsze 2 m-ce było ok, aż naglke ten kolega zaczął go przytulać, mówić, że go kocha (i to bardzo), na leżakowaniu chciał z nim leżeć na jednym łóżku. Nasz był początkowo na to obojętny, ale teraz widzę, że odwzajemnia to przytulanie itd. Nie podoba nam się to i martwimy się, co z tego wyniknie. :/

Czy ktoś z Was miał podobną sytuację? Czy to jest normalne? Pomóżcie, proszę...
Dzieci w tym wieku mogą kochać wszytko i wszystkich, zabawki, ulubioną panią sklepową, wujka czy nawet kolegę. Na pewno nie musicie się  obawiać, że Wasze dziecko ma skłonności homoseksualne, gdyż podejrzewam, że oto Ci chodzi. To bardzo dobrze, że jest taki wrażliwy, i że nawiązał przyjaźń. 
 
Do góry