reklama

Kocham książki i zapraszam mole książkowe

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Doloress, 9 Maj 2012.

1. Doloress

Doloress Gość

Witajcie mamuśki i przyszłe mamuśki lubiące czytać książki. Podzielmy się tym co czytamy, co warto czytać i wypożyczać, czy też kupić.

Wczoraj będąc w bibliotece pani mi powiedziała, że trzeba znać autora, żeby poszukać coś do czytania, bo nie ma działów np. kryminały i takie tam. Załamka.

Więc żeby zacząć dyskusję powiem o sobie tak: czytuję różne książki. Teraz chwilowo jestem na zwolnieniu więc je pochłaniam.
    Polecam książkę "Mrówka w komputerze" to pierwsza książka przy której uśmiałam się tak jak nigdy dotąd.

A oto nasza wspólna lista książek, które warto przeczytać:

Pamiętniki wampirów- L. J. Smith
    Weronika postanawia umrzeć - Paulo Coelho
    Brida
    Paulo Coelho
    S.U.M.O -
    Paul McGee
    Zabójcze domino Helene Turste

Dlaczego mężczyźni nigdy nie pamiętają, a kobiety nigdy nie zapominają Narianne J. Legato, Laura Tucker
    Ciężarówką przez 9 miesięcy Kaz Cooke
    Mrówka w komputerze Magdalena Giedrojć
    Melodia - tomik poezji Dorota Domitrz
    Trylogia Millenium Stieg Larsson

małe trzęsienia ziemi jennifer weiner
    Więzień nieba, Cień wiatru, Gra anioła Zafon
    W naszym domu Jodi Picoult
    Tysiąc wspaniałych słońc Khaled Hosseini
    Policja po rosyjsku Wiktora Pronina

Before i go to sleep SJ Watson
    Czarne kamienie Anne Bishop
    Trąbka do słuchania Lenora Carrington
    Poznam sympatycznego Boga Eric Weiner
    Trucizna Alex Kava

Stara prawda Priscilla Masters
    Za blisko domu Liavood Barclay
    Drzwi do Piekła Maria Nurkowska

Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 Czerwiec 2012
  2. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

ja uwielbiam czytać, do tego pracuję w księgarni więc mam książek pod dostatkiem. Czytam głównie thrillery, bardzo lubię takich pisarzy jak: Alex Kava, Patterson, Grisham, King, Coben, Baldacci, Harris, James. Ale lubię też ksiązki na faktach, o kobietach które wyszły za maż za arabów. Ostatnio czytałam Arabska żona, a później Arabska córka, grube są ale zajęły mi 3 dni tak bardzo mnie wciągnęły.
    No i u nas w bibliotece na szczęście są działy, typu sensacja, kryminał itp więc łatwo cokolwiek znaleźć, wszystko jest też skomputeryzowane.

3. reklama
  4. marudka

marudka Fanka BB :)

Czytanie książek to moja pasja haha ;-)
    Ostatnio przeczytałam najnowszą książkę cobena i najnowszą sophie hannah oraz trochę starszą jennifer weiner "małe trzęsienia ziemi", którą polecam wszystkim oczekującym dzidziusia :-D

5. Doloress

Doloress Gość

Beata to szczęściara jesteś i pewnie jako pracownik możesz z jakimiś zniżkami kupować ;) Też uwielbiam kryminały. Czekam na jakieś tytuły :)

Marudka czytaj czytaj. Jak długo nie mam czasu, żeby sięgnąć po jakąś książkę to dostaję doła :D

Ja mam czasem tak, że czytam kilka książek naraz :))))))) Bo jedna mi się nudzi.

Kolejną książkę, którą polecam to "Dlaczego mężczyźni nie pamiętają, a kobiety nigdy nie zapominają". Dużo prawdy i można się uśmiać.

I jeszcze jedna książka dla ciężarówek, które mają schizy "Ciężarówką przez 9 miesięcy"

Jak ktoś lubi poezję to polecam tomik wierszy Melodia, więcej na tomik-melodia.blogspot.com/

Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 Maj 2012
  6. margo_84

margo_84 Fanka BB :)

Ja też uwielbiam czytać i wstyd mi strasznie ale przez ostatnich kilkanaście miechów nic nie przeczytałam, przez okres ciąży fatalne samopoczucie, brak snu itp., a po dzidziuś pochłoną mnie maksymalnie :-) ale dziś udało mi się wrócić do nałogu :-D i zaczęłam najnowszą powieść Zafona "Więzień nieba" dwie poprzednie "Cień wiatru" i "Gra anioła" połknęłam w dwa dni, polecam dla tych z was które lubią zagadkę

7. justi82

justi82 Kubusiowa mama

Czytanie to coś dla mnie:-) uwielbiam. Czytam głównie kryminały Chmielewskiej, Christie, thrillery tylko Alex Kava, jakoś nie miałam okazji czytać innych autorów. Z fantasy tylko Harry Potter:-). A z lekkich Grochola, Sowa.
    A po recenzji chętnie sięgnę po "Mrówka w komputerze" tylko jakiś Empik odwiedzę.

8. bett

bett Fanka BB :)

Jakiś czas temu zakochałam się w książkach Jodi Picoult, moja ulubiona to "W naszym domu". Podoba mi się jej styl pisania i to że w swoich książkach porusza czasem ciężkie tematy społeczne, ale w bardzo przystępny sposób. Mogę też polecić "Tysiąc wspaniałych słońc" autor Khaled Hosseini. Oprócz tego pochłaniam wszystkie książki Chmielewskiej, które mi tylko wpadną w ręce. Cieżko mi określić ulubione gatunki książek, bo dla mnie książka musi mieć po prostu to "coś".

9. Elena

Elena Grudniówka 2010

Ja również lubię czytać książki. W chwili obecnej czytam kryminał Wiktora Pronina "Policja po rosyjsku" w oryginale.

10. reklama
  11. malenstwo20

malenstwo20 Gość

ja lubie czytać rozne książki. ostatnio nie mam czasu ale od czerwca mam zamiar nadrobić stracony czas. będe miala wolne dużo się nudziła to i czas na ksiażki się znajdzie.

lubie fantastyki o milosci, o zyciu i przygodowe.
    cos w rodzaju- pamietniki wampirow, zmierzch, dom nocy, ksiazki Paulo Coelho. itp

12. Doloress

Doloress Gość

Recenzja Mrówki w komputerze
    www.petlaczasu.pl/w-komputerze/b00008205

A co wy na to, żeby zrobić listę książek???
    Zrobiłabym to w pierwszym poście, a przesyłałybyście mi propozycje na pw???
    Łatwo każdej z nas byłoby sięgnąć po polecane książeczki ;)

Poleć forum