reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kochane pomocy

ssss2010

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Listopad 2019
Postów
28
Kochane łapie mnie jakieś chorubsko straszny duszący kaszel i zimno mi a jestem w 6 tygodniu ciąży. Polecacie coś narazie pije herbatke ale czuję że mnie rozkłada... Lekarz dopiero w poniedzialek
 
reklama
Mikstura miód-imbir-cytryna działa cuda! Ale przede wszystkim pakuj się do łóżka, odpoczywaj, pij i wygrzewaj się ;) Jeśli masz zimne stopy to 2 pary skarpet, termoforek i będzie z górki.
Siebie i dzieci zawsze tak traktuję na początek.
 
Ja robilam syrop z cebuli. Herbate z cytryna i miodem ale nie dalo rady.
W koncu kupilam to:
Screenshot_2019-11-22-23-25-02-1.png

I to
Screenshot_2019-11-22-23-24-43-1.png

Podzialalo 😀

Do tego rosol oczywiscie.
Zdrowia zycze!
 
reklama
Mi w takich awaryjnych sytuacjach zawsze pomagała herbata z miodem, sokiem malinowym i cytryną. Może też pomóc mleko z czosnkiem i masłem. A do tego dużo odpoczynku pod kołderką. :)
 
Do góry