reklama

kogo lubi dziecko? (:

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez sajmon1010, 10 Luty 2016.

Megami
Najlepsza odpowiedź Megami, 11 Luty 2016
Jesteś dla niego oczywistością i całym światem. Babcię ma czasami więc się cieszy. On nie woli babci, ale korzysta z tego, że jest. Jakby miał was obie... Przejdź do pełnej odpowiedzi
 1. sajmon1010

  sajmon1010 Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam. Czy 15 miesięczne dziecko może bardziej lubić babcię niż mamę? Dodam ,że to mama jest z nim więcej czasu, ale jak dziecko widzi babcię , to koniecznie chce być z nią. Przykro mi.
   
 2. Najlepsza odpowiedź:
  Post #13730112 by Megami, 11 Luty 2016
 3. mamuska_85

  mamuska_85 Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  2
  Dzieci czasem sobie wybierają, np jednego z rodziców. U mnie też, jeden synek tatusiny, drugi mamusiny. I mimo iż dla starszego, gdy tata wraca z pracy przestaję istnieć, to wiem, że mnie kocha i lubi się przytulać. Próby przeciągnięcia dziecka na swoją stronę niczego nie zmienią. Mi w przeciwieństwie do poprzedniczki na początku było ciężko, ale potem się przyzwyczaiłam. To w końcu nasze dzieci, i nawet jeśli tęsknią za babcią, to wiedzą kto jest ich mamą i gdzie im najlepiej :) Dodam że u nas jak ktokolwiek przyjdzie, tzn ciocia, babcia, dziadek to są prywatyzowani całkowicie przez dzieci.
   
 4. reklama
 5. sajmon1010

  sajmon1010 Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  dzięki, macie rację. Tylko,że to ja najwięcej czasu spędzam z dzieckiem, a on i tak woli babcię :(
   
 6. mamuska_85

  mamuska_85 Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  2
  Głosów: 1
  Bo widzi rzadziej, bo tęskni, bo to odmiana od mamy która ma ciągle . Spróbuj podejść do tego inaczej - jak dziecko "oblega " babcie wykorzystaj ten czas dla siebie :)
   
 7. Megami

  Megami Bóg jest szaleńcem ;)

  Najlepsze odpowiedzi:
  11
  Głosów: 2
  Jesteś dla niego oczywistością i całym światem. Babcię ma czasami więc się cieszy. On nie woli babci, ale korzysta z tego, że jest. Jakby miał was obie tak samo to wtedy mogłabyś oceniać kogo bardziej woli.
  Ps, kiedyś się wyprowadzi, na to też musisz być gotowa :p
   
  Megami, 11 Luty 2016 Najlepsza odpowiedź
  #5

Poleć forum