reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kogo nosimy pod seruchem? Chlopca czy dziewczynke?

Nam dzis gin oświadczył ,ze na 90% bedzie dziewczynka ;D wiec sie bardzo cieszymy !!prawdopodobnie na imie damy jej Alicja..pozdrawiam!
 
reklama
Co sie wczoraj uśmiałam..dałam sobie w opisie na gg taki tekst- It's girl! jupi ! po czym pisze do mnie kolega ze studiow, ktory w sumie wiedział ze jestem w ciązy ale dokładnie to w temacie nie był a, ze nie widział mnie od grudnia to inna sprawa, tak sie przejął tym opisem ze zaczął mi składac gratulacje z powodu urodzenia córki( pyta sie ile ważyła..).. ;D no myslałam, ze skonam ze smiechu...
 
:laugh: :laugh: :laugh:
JAGAA, to wpisz swoj nr gg na watek "Nasze numery GG" - o ile masz ochote - zawsze mozemy i tak droga pogadac :)

Pozdrawiam
 
Do góry