reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kogo nosimy pod seruchem? Chlopca czy dziewczynke?

Silunia, a powiedz mi, ze przypuszczalnie nie mialam zrobionego badania na toxo, to teraz przeciez i tak jest za pozno - przeciez najwazniejsze sa pierwsze 3 mies. kiedy wszystko sie rozwija...
 
reklama
Ja na ostatniej wizycie pytalam o to mojego gina , ja i moj chcielibysmy wziasc kota , ale nie robilismy tego przed planowana ciaza i do tej pory ze wzgledu na dziecko ...... chielibysmy teraz bo slyszalam , ze dzieci ktore rosna ze zwierzetami maja mniej alergi i lepiej sie rozwijaja ( oczywiscie nie ma reguly ).....powiedzial , ze toxo jest najgrozniejsze w najwczesniejszym etapie rozwoju dzicka i gdybym zachorowala teraz to takze nie najlepiej .....wiec poczekamy , az dziecko urodzi sie cale i zdrowe .....sandra zapytaj twojego gina co o tym sadzi i zaufaj jemgo opini ......ja na miom polegam calkowicie i wiem , ze dopilnowal wszystkiego zebym ja i moje dziecko czula sie bezpiecznie
 
przypomnialam sobie jak nazywalo sie to trzecie , ktore mi zlecil gin przed i na poczatku ciazy oprocz toxo i chlamedi to jeszcze badanie na cytomegalie , no i reszte ale te podstawowe ;D
 
Kurcze, sprawdzilam wyniki badan i nie mialam testow na zadna w wymienionych przez Ciebie Silunia chorob...Mialam badanie krwi w kierunku żółtaczki zakaźnej typu B i w kierunku kiły - dopiero teraz to sprawdzilam, nawet nie wiedzialam, hehe. To chyba juz raczej skierowna na tamte badania nie dostane, jak myslicie?
 
Dziewczyny

w kazj ciazy mam badania na toxoplazmoze i w kazdej trzykrotnie: w kazdym trymestrze. Nie chorowalam na toxo i lepiej to kontrolowac niz pozniej plakac. Jak urodzilam Marcinka to poznalam dziewczye z niepewnymi wynikami toxo. Dzieciak i ona na antybiotyu, dwa tygodnie lezala w szpitalu po porodzie...
 
No to teraz sie na serio przestraszylam...Dobrze, ze mam wizyte u mojej ginek. w srode to zaraz sie dowiem...Cholera jasna...
 
A ja głupia pytałam o płec na innym watku :-[
GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!KOLEJNA DZIEWUSZKA W NASZYM GRONIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry