reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kojec, chodzik itp - czyli kupujemy nowy sprzęt dla dziecka

Fotelik kupilismy juz z dwa miesiace temu, albo i lepiej i od tej pory Jagoda jezdzi w takim od 0 do 18 kilo - wiec gdzies do 3-4 lat. My tez mamy taki 0-13, ale jak patrzylam na to moje dziecko jak nogi musi podkurczac to stwierdzilam, ze nie ma na co czekac. Malo tego, od jakichs dwoch tygodni jezdzimy juz przodem do kierunku jazdy - moj potworek bardzo ciekawski jest i sie rozglada wszedzie, a najbardziej patrzy na mnie co robie i tatusia jak prowadzi :-)
 
reklama
Moja corcia wczoraj miala pierwsza przejazdzke w nowym foteliku, z koszyczka juz jej wystawala glowka, a czytalam, ze to znak, ze fotelik jest za maly

bardzo jej sie podobala jazda w nowym foteliku, siedzi tam wyzej i o wiele wiecej widzi
 
Fotelik kupilismy juz z dwa miesiace temu, albo i lepiej i od tej pory Jagoda jezdzi w takim od 0 do 18 kilo - wiec gdzies do 3-4 lat. My tez mamy taki 0-13, ale jak patrzylam na to moje dziecko jak nogi musi podkurczac to stwierdzilam, ze nie ma na co czekac. Malo tego, od jakichs dwoch tygodni jezdzimy juz przodem do kierunku jazdy - moj potworek bardzo ciekawski jest i sie rozglada wszedzie, a najbardziej patrzy na mnie co robie i tatusia jak prowadzi :-)
A to mozna przodem do kierunku jazdy:confused: :confused: kurcze moze polecicie jakis fotelik nawet nie wiedzialam ze ten od 0 do 18 kg na tak dlugo starczy hihi
 
Fotelik kupilismy juz z dwa miesiace temu, albo i lepiej i od tej pory Jagoda jezdzi w takim od 0 do 18 kilo - wiec gdzies do 3-4 lat. My tez mamy taki 0-13, ale jak patrzylam na to moje dziecko jak nogi musi podkurczac to stwierdzilam, ze nie ma na co czekac. Malo tego, od jakichs dwoch tygodni jezdzimy juz przodem do kierunku jazdy - moj potworek bardzo ciekawski jest i sie rozglada wszedzie, a najbardziej patrzy na mnie co robie i tatusia jak prowadzi :-)

Karoo wklejaj fote i napisz cos o foteliku, bo my tez w trakcie poszukiwań,sama nie wiem jaki może byc dobry bo te za 900 są w zasadzie takie same jak te za 100, więc za co sie płaci:baffled:
 
Sata jezdzi jeszcze w tym do 13 kg, ale mysle, ze jeszcze ze 2 mies. i trzeba bedzie zmienic, bo pasy ma juz wycoagniete na maximum i wyciagnelam jej wszystkie dodatkowe wkladki, bo totalnie scisnieta siedziala.

Co do kojca, to u nas sie bardzo przydaje. Mala spedza w nim troche czasu w ciagu dnia. Ma tam swobode ruchow, a jest bezpieczna.
 
my kupujemu deltima "Mały podróżnik" kolory takie nie bardzo, ale za tą cenę (niecałe 400zł) ma wszystko co chcemy, i jest od 9-36kg czyli więcej fotelików nie będę kupować:-D
 
my kupujemu deltima "Mały podróżnik" kolory takie nie bardzo, ale za tą cenę (niecałe 400zł) ma wszystko co chcemy, i jest od 9-36kg czyli więcej fotelików nie będę kupować:-D

bedyta"mamy wszystko co chcemy" czyli co:confused: bo ja nie mam pojęcia na co zwracać uwage w wyborze fotelika oczywiście oprócz atestów
 
Ja kojca nie mam i kupować nie będę. Znajomi mają synka w wieku Kingi i ostatnio powiedzieli że kojec czas już złożyć, bo mały nie ma ochoty poruszać sie po przestrzeni 1,50 x 1,50, tylko chce wędrowac po całym mieszkaniu:-)
Co do fotelika to woże Kinge ciagle w tym od 0 do 13 kg, choć w samochodzie mam zamontowany na stałe drugi ten od 0-18, ale ze względu na to, że do 9 kg powinno wozić sie dziecko tyłem do kierunku jazdy a Kinga wazy 8 kilo - to strasznie niewygodnie mi sie ja tam wkłada. Główka jej jeszcze nie wystaje, a nogi to w tamtym wystaja bardziej niż w tym, więc pozostałam przy starym foteliku. Niestety mam niemiłe wspomnienia z wypadku i wole jej nie wozic jeszcze przodem do kierunku jazdy, bo nigdy nic nie wiadomo.
 
reklama
bedyta"mamy wszystko co chcemy" czyli co:confused: bo ja nie mam pojęcia na co zwracać uwage w wyborze fotelika oczywiście oprócz atestów
czyli:
jak uśnie to można pochylić tak fotelik, żeby głowa nie "wisiała":-D, ma pasy do zapięcia dziecka jak w małym foteliku a nie tylko pasem, samochodowym się zapina, potem się rozmontowuje trochę dal większego dziecka, a na samym końcu zostaje "poddupek", na którym Wojtek jeździ do dzisiaj a waży 34kg i ma już ponad 140cm, oglądałam już kilka i ten jest w najrozsądniejszej cenie
Deltim
tylko w kolorach mały wybór:-D
poza tym, to moja Alka już się nogami zapiera o oparcie i do tego waży już prawie 9kg
 
Do góry