reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kojec, chodzik itp - czyli kupujemy nowy sprzęt dla dziecka

reklama
spoko Wojtek sobie daje z nią radę, jednak stary koń z niego, wie kiedy odpuścić a kiedy być twardym i nie pozwalać na wszystko:-p
 
witam was sierpnióweczki! ja co prawda z wrześniówek, ale termin porodu miałam na 20 sierpnia (w ciąży byłam od początku grudnia- końca listop 2005!). Urodziłam córeczkę 2 tyg po terminie no i stałam się wrześniówką:-D
Ale trochę czuje się sierpniówką:tak: w ciąży Was podglądałam:zawstydzona/y:i teraz czasami też:zawstydzona/y: chyba nie macie mi to za złe?;-)
widziałam, że ostatnio dyskutujecie o fotelkach od 15 kg. ja ostatnio zakupiłam fotelik Cybex Solution, w testach 4, cena spoko (300-350). jestem z niego bardzo, a bardzo zadowolona, małej wygodnie, bez problemu nadaje się do samochodu o krótkich pasach, mocne, solidne wykonanie, materiał dobrej jakości.
Pozdrawiam
 
Mikusia, alez podgladaj nas i jak najczesciej pisz :-) Duza czesc z nas spotyka sie na forum prawie od poczatku ciazy, a niektore urodzily nie w sierpniu, a np. w lipcu - a i tak przywiazane do siebie jestesmy i wszystkie jestesmy sierpniowymi mamusiami :-)

Co do fotelika, to zwazywszy na wage i wzrost i ogolnie wielkosc mojego dziecka uzywamy juz normalnych pasow samochodoych, wiec w sumie nie ma wiekszego znaczenia, jakiego fotelika uzywamy. A mamy z Coneco, oczywiscie czerwony, malej bardzo wygodnie, ale nie mamy zadnej mozliwosci regulowania oparcia, wiec tylko w jednej pozycji jezdzimy. Ale Jagoda coraz rzadziej spi w aucie, wiec nie ma to wiekszego znaczenia.
 
Mikusia, witaj raz jeszcze :tak::-)

Co do fotelika to ja nadal sie zastanawiam jaki model wybrac. Zakup planuje przed latem, wiec jeszcze troche czasu jest ;-) Ten ktory mamy z Brevi niby jest do ok. 4 lat, ale Sara juz sie w nim naprawde meczy :sorry2:Na szczescie nie jezdzimy az tak czesto, srednio 1 raz w tygodniu, wiec jakos przetrwamy ;-):-)
 
Co do fotelika, to zwazywszy na wage i wzrost i ogolnie wielkosc mojego dziecka uzywamy juz normalnych pasow samochodoych, wiec w sumie nie ma wiekszego znaczenia, jakiego fotelika uzywamy. A mamy z Coneco, oczywiscie czerwony, malej bardzo wygodnie, ale nie mamy zadnej mozliwosci regulowania oparcia, wiec tylko w jednej pozycji jezdzimy.

Karoo a do jakiej wagi macie to coneco?? bo my mamy do 25kg i nie wiem czy juz zakladac normalne pasy czy nie , bo Ami tez do najmniejszych nie nalezy i fotelik jest ok. ale z zapieciem w pasy to juz lekki problem:sorry2: tylko ze my mamy 3 pozycje oparcia wiec to chyba inny fotelik:dry:
 
reklama
Mada, my mamy do 36 kilo, taki:
fotelik 9-36kg CONECO COMET 4 kolory KURIER GRATIS (559539829) - Aukcje internetowe Allegro

Jak Ami sie nie miesci w pasy to wpinaj ja juz w normalne - u nas bez problemu i w koncu nie martwie sie, ze paski do wydluzania pasow sie skonczyly i dziecko mi sie nie miesci. Normalnie to jeszcze jeszcze ale w zimowych kurtkach innych takich to juz kompletnie sie nie zapinala. Jezdzimy na pasach samochodowych o grudnia albo listopada, nie pamietam.
 
Do góry