reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kojec, chodzik itp - czyli kupujemy nowy sprzęt dla dziecka

reklama
KAROO- my jednak mamy inny , do 25kg i nie wiem czy moge uzywac do niego normalnych pasów:baffled:
Fotelik Coneco ZENITH 9-25kg NOWOŚĆ 2009 Gratisy (566410165) - Aukcje internetowe Allegro

a od jakiej wagi używa sie tylko tej podkladki pod pupe??
mada to zależy od fotelika tego który masz, jak masz do 25kg no to po tej wadze, ale też wszystko zależy od wielkości dziecka no i od siedzeń z pasami w samochodzie, "poddupnik" jest traktowany jak fotelik, dziecko musi być bezpiecznie zapięte w samochodzie, reszta to na intuicję:tak:
 
Dziewczyny, a ja ostatnio czytalam, ze najlepiej, jakby przewozic dziecko tylem do kierunku jazdy do czwartego roku zycia... Ale jakos sobie tego nie wyobrazam... :baffled:
 
Dziewczyny, a ja ostatnio czytalam, ze najlepiej, jakby przewozic dziecko tylem do kierunku jazdy do czwartego roku zycia... Ale jakos sobie tego nie wyobrazam... :baffled:
Ale to w jakim foteliku? Przeciez tez wieksze nie maja mozliwosci monatzu tylem, no chyba ze sie myle :baffled::sorry2:
 
Zgadza sie, wiekszych nie mozna montowac tylem. Ale nawet w tych mniejszych starszemu dziecku byloby niewygodnie, gdyby mialo jezdzic tylem. Co zrobic z nogami? :baffled:
 
reklama
Do góry