reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kojec, chodzik itp - czyli kupujemy nowy sprzęt dla dziecka

Odkryłam ostatnio niewielki sklep internetowy, rzeczy sa w fajnych cenach, dużo taniej niż gdzie indziej, zakupiłam tam kojec turystyczny, własciwie łóżeczk marki buna i jestem na prawde zadowolona. Mega wypas- polecam www.buna.pl
upup.gif
 
reklama
witajcie. Milusia zgodziła się ostatnio sprzedać swoją spacerówkę i w zamian dołożylismy i kupiliśmy rowerek bmx 16 w wyprzedaży na allegro. Wiem, że to nie najlepsza pora na kupowanie rowerków, ale wkońcu spacerowkę by się wrzuciło do piwnicy i nic by z tego nie było, a tak zawsze 100 zł jest:tak:a za rowerek dalismy 175 zł z przesyłką.
jest ciutkę przyduży, tzn , że Mała nie siega do ziemi nogami, ale niewiele jej brakuje i na wiosne/lato będzie idealny, teraz nie załuje, ze nie kupiłam mniejszego:tak:, bo nie ma sensu na jeden sezon.
ROWEREK BMX PRIMO 16" ARTI ŻÓŁTY !PROMOCJA (752181984) - Aukcje internetowe Allegro
 
Dziewczyny, od kiedy dziecko moze jezdzic w samochodzie na tym taki "poddupku"? :-)
Bo Sara ma fotelik do 18kg i niestety, zeby ja w nim zapiac nie moze miec nic grubego ubranego, bo sie nie dopina w pasach :sorry: No i musze kupic jej cos nowego i nie wiem czy wystarczy sama ta podkladka czy lepiej kupic taki prosty fotelik np. Graco albo Chicco, w ktorym sie dziecko pasami samochodowymi zapina.
 
Sandra, na poddupek to chyba jeszcze za wczesnie. Trzeba do tego miec okreslony wzrost. My trzeci fotelik kupilismy do 36 kg z pieciopunktowymi pasami. W drugim (do 18) jezdzi Weronika, wiec sie nie zmarnowal.
 
Sandra, na poddupek to chyba jeszcze za wczesnie. Trzeba do tego miec okreslony wzrost. My trzeci fotelik kupilismy do 36 kg z pieciopunktowymi pasami. W drugim (do 18) jezdzi Weronika, wiec sie nie zmarnowal.
Dzieki Ollesiu, to chyba jednak bede musiala kupic kolejny fotelik :sorry: Nie wiem czemu zdecydowalam sie wtedy na taki do 18 kg :eek:a nie odrazu do 36 :no:
 
Sandra, bo te do 18 sa mniejsze i latwiej w nich usadzic male dziecko. I moga jezdzic tylem do kierunku jazdy. No i kto wtedy myslal, ze dzieci tak szybko rosna... :-D
 
Sandra okolo 4 latka i co najmniej 40 funtow, czyli jakies 20 kg. Wczesniej nie jest to rekomendowane, ze wzgeldow bezpieczenistwa.
 
Sandra z czystym sumieniem mogę Ci polecić foelik Cybex Solution, to też mój 3. On już posłuży do samego końca, bo oparcie jest demontowane i zostaje podstawka, jest solidnie wykonany, super tapicerka, w testach 4 no i cena nie powala zbytnio, biorąc pod uwagę, że posluzy nam parę lat:tak:
 
w jednym aucie mamy "małego podróżnika" do 36kg, a w drugim "nania" do 18 kg, w tym do 18 kg jest taka regulacja pasów, że spokojnie do tych 18 kg pojeździmy nawet w grubych ciuchach:tak:
 
reklama
Sandra, na poddupek to chyba jeszcze za wczesnie. Trzeba do tego miec okreslony wzrost. My trzeci fotelik kupilismy do 36 kg z pieciopunktowymi pasami. W drugim (do 18) jezdzi Weronika, wiec sie nie zmarnowal.

Ollesia a jaki macie fotelik z tymi 5-punktowymi pasami? my pewnie niedługo będziemy szukali czegos nowego dla Piotrka, bo powoli nam wyrasta z Maxi Cosi Tobi.
 
Do góry