reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kojec dla bliźniaków

angel75

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
6 Październik 2010
Postów
121
Proszę o poradę jaki kojec kupić dla bliźniaków? dwa pojedyńcze czy jeden drewniany duży, tyle że nie jest on tak bezpieczny jak te z materiału, z siatki ale te pojedyńcze, te większe sa do 20 kg więc dwójka dzieci niezbyt długo w nim posiedzi, moje bliźniaki mają juz po 5 mies. i ważą po 7,5 kg więc jeszcze tylko chwila by w nim poleżały.
Może macie jakieś doświadczenia więc czekam na poradę, ewentualnie jeżeli macie jakieś kojce do sprzedaży,
dziękuję i pozdrawiam.
 
reklama
ja mimo, że mam już 21 lat to mam brata bliźniaka i przyznam, że podwójny kojec, który był w naszym posiadaniu był masakrą, non stop się tłukliśmy :) z tego co mama nam opowiadała to tak właśnie było. dlatego polecam pojedyncze ;)
 
Do góry