reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kokon czy otulacz czy co!?

anika4ever

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Styczeń 2023
Postów
38
No właśnie jak ma spać noworodek/niemowlę. Jestem mamą 3 dzieci ale każde z nich wybrało opcję najlepszą dla siebie czyli z nami w łóżku. Cały psikus polega na tym że lada moment znów będę mamą ale tym razem będą bliźniaki 😱 no i razem już się spać nie da(mam nadzieję)
No więc jak to rozwiązać
 
reklama
U nas na początku sprawdził się rożek muślinowy. Ale z racji tego, że teraz jest bardzo ciepło to polecam cienkie śpiworki.
 
No właśnie jak ma spać noworodek/niemowlę. Jestem mamą 3 dzieci ale każde z nich wybrało opcję najlepszą dla siebie czyli z nami w łóżku. Cały psikus polega na tym że lada moment znów będę mamą ale tym razem będą bliźniaki 😱 no i razem już się spać nie da(mam nadzieję)
No więc jak to rozwiązać
Póki co to chyba rożek.. a potem sobie dostosujesz. Ja przy ostatniej dwójce (ale nie bliźnięta) używałam kokonu i rożka. Przy malutkiej nie używam teraz bo już za ciepło, ale nadal śpi w kokonie. Trzymam kciuki za Ciebie i maluszki 😁
 
Do góry