reklama

kolacja a kapiel

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez juli29, 14 Październik 2014.

1. juli29

juli29 Fanka BB :)

witam bardzo proszę o pomoc
    jestem mamusia 8 miesięcznej córeczki i mam problem a raczej dylemat czy karmić ją przed kąpielą ok 19 a po godzinie dopiero kąpiel? od paru dni robiłam inaczej kapiel a potem kaszka lyzeczka ale widze ze córeczka zaczela sie budzić w nocy, kapiel odbywala sie ok 19:30 i potem jedzenie.
    może lepiej karmić po staremu juz naprawde niewiem co robic ok 19:30 moze kaszke ok 150 ml i po godzinie czy pol godzinie? bo od zawsze slyszalam ze trzeba odczekac godzine po jedzeniu proszę o pomoc

2. kasiekz

kasiekz Fanka BB :)

Ja swoją córę zawsze karmiłam kaszką po kąpieli. Kąpiel, chwila zabawy, kaszka i do spania;)

3. reklama
  4. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

U mnie taki schemat od prawie 4 lat, najpierw kąpiel, później od razu kolacja i spać, po kąpieli już nie ma zabawy :tak:

5. mama_marysia

mama_marysia Zaciekawiona BB

U nas też zawsze tak było, że najpierw zabawa, potem kąpiel, potem jedzonko, czytanie/opowiadanie bajek, śpiewanie kołysanek i spać i się sprawdzało. Jeśli u Ciebie było odwrotnie, a teraz dziecku zmieniłaś ten rytm, to musisz poczekać, aż się przestawi.

6. Jordgubbe

Jordgubbe Fanka BB :)

jaaaa, to wasze dzieci się nie brudzą przy jedzeniu?

u nas od zawsze najpierw kolacja, później kąpiel. Baaardzo rzadko i tylko starsza kąpie się przed kolacją.

młodsza jak je kaszkę to kaszka jest wszędzie i chcąc nei chcąc trzeba ją myć.

czyli kolacja, kąpiel - zabawa w kąpieli,. czytanie bajki w łóżeczku, przytulanka, buziak i do spania.

7. kasiekz

kasiekz Fanka BB :)

Jak byla mala to ją karmilam wiec nie miala jak sie pobrudzic:) Kasze sama je od paru miesiecy i jedyne co brudzi to buzie. U mnie od zawsze taka praktyka a mala przesypia noce od kiedy skonczyla 2mies. Ja wole zeby szla spac z pelnym brzusiem, rozgrzana cieplą kaszką:)
    Kazdy ma swoje metody:)

Ostatnia edycja: 15 Październik 2014

Poleć forum