reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kolacja a kapiel

juli29

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Marzec 2014
Postów
170
witam bardzo proszę o pomoc
jestem mamusia 8 miesięcznej córeczki i mam problem a raczej dylemat czy karmić ją przed kąpielą ok 19 a po godzinie dopiero kąpiel? od paru dni robiłam inaczej kapiel a potem kaszka lyzeczka ale widze ze córeczka zaczela sie budzić w nocy, kapiel odbywala sie ok 19:30 i potem jedzenie.
może lepiej karmić po staremu juz naprawde niewiem co robic ok 19:30 moze kaszke ok 150 ml i po godzinie czy pol godzinie? bo od zawsze slyszalam ze trzeba odczekac godzine po jedzeniu proszę o pomoc
 
reklama
U nas też zawsze tak było, że najpierw zabawa, potem kąpiel, potem jedzonko, czytanie/opowiadanie bajek, śpiewanie kołysanek i spać i się sprawdzało. Jeśli u Ciebie było odwrotnie, a teraz dziecku zmieniłaś ten rytm, to musisz poczekać, aż się przestawi.
 
jaaaa, to wasze dzieci się nie brudzą przy jedzeniu?

u nas od zawsze najpierw kolacja, później kąpiel. Baaardzo rzadko i tylko starsza kąpie się przed kolacją.

młodsza jak je kaszkę to kaszka jest wszędzie i chcąc nei chcąc trzeba ją myć.


czyli kolacja, kąpiel - zabawa w kąpieli,. czytanie bajki w łóżeczku, przytulanka, buziak i do spania.
 
Jak byla mala to ją karmilam wiec nie miala jak sie pobrudzic:) Kasze sama je od paru miesiecy i jedyne co brudzi to buzie. U mnie od zawsze taka praktyka a mala przesypia noce od kiedy skonczyla 2mies. Ja wole zeby szla spac z pelnym brzusiem, rozgrzana cieplą kaszką:)
Kazdy ma swoje metody:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry