reklama

kolczyk w nosie

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez patrycjatarka, 24 Kwiecień 2008.

1. patrycjatarka

patrycjatarka Zaciekawiona BB

Witam:-)Chciałabym zapytać czy są jakieś przeciwwskazania?Chciałam sobie przekłuć nos.Czy to może być niebezpieczne?

2. Zapominajka

Zapominajka dwa kawałki nieba mam

Miałam kolczyk w nosie bardzo długo i żyję ;-)

3. reklama
  4. Justysiauk

Justysiauk Początkująca w BB

Witaj. Naprawdę kolczyki nie zagrażają:)) spokojnie możesz sobie przekuc.Pozdrawiam

5. kropecka

kropecka Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08

ale w czym niebezpieczne, w ciąży? :) myślę że nie :)

6. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

oczywiście że nie
    Do takiego przebicia nie używa sie żadnych znieczulaczy - wiec jest to bezpieczny zabieg w ciaży :tak:

7. oliwka_11

oliwka_11 mama X 3

napeno nie jest to niebespieczne tylko upewnij sie czy salon w którym masz zamiar przebić nos jest sterylny.....ja mam w nosie 4 lata kolczyk i jak narazie nie zamierzam się z nim rozstawać.

8. miauczus54

miauczus54 Fanka BB :)

9. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

10. reklama
  11. amelia6

amelia6 Zaangażowana w BB

problem nie polega na samym przekłuciu tylko na infekcji, która może się w związku z tym zrobić. Mała ilość ropy to przecież też zwykła infekcja. U mnie za każdym razem tak było. Także nie polecam przekłuwania podczas ciąży.

12. Adeek_3

Adeek_3 Początkująca w BB

Witam. Mam kolczyk od połowy sierpnia i od tamtego czasu co chwilę robi mi się koło kolczyka bąbel z ropą. Cały czas przemywałam solą i dalej nic, fakt nie używałam octaniseptu bo nie miałam wtedy kasy już na niego. Teraz zanim go dotknę albo cokolwiek z nim zrobie przemywam go tribioticiem do oczyszczania skóry. Pomóżcie mi. Co mam zrobić? Byłam w studiu w którym go robiłam ale niestety nie zastałam tej pani bo była na urlopie i nie ma jej do końca października. Pomocy.!
    Oto dwa zdjęcia które przedstawiają mój nos.

img185.imageshack. us/i/zdjcie0126001.jpg/
    img258.imageshack. us/i/zdjcie0127.jpg/

proszę o kontakt na GG- 7600084

Poleć forum