reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kolczyk w nosie

reklama
napeno nie jest to niebespieczne tylko upewnij sie czy salon w którym masz zamiar przebić nos jest sterylny.....ja mam w nosie 4 lata kolczyk i jak narazie nie zamierzam się z nim rozstawać.
 
problem nie polega na samym przekłuciu tylko na infekcji, która może się w związku z tym zrobić. Mała ilość ropy to przecież też zwykła infekcja. U mnie za każdym razem tak było. Także nie polecam przekłuwania podczas ciąży.
 
reklama
Witam. Mam kolczyk od połowy sierpnia i od tamtego czasu co chwilę robi mi się koło kolczyka bąbel z ropą. Cały czas przemywałam solą i dalej nic, fakt nie używałam octaniseptu bo nie miałam wtedy kasy już na niego. Teraz zanim go dotknę albo cokolwiek z nim zrobie przemywam go tribioticiem do oczyszczania skóry. Pomóżcie mi. Co mam zrobić? Byłam w studiu w którym go robiłam ale niestety nie zastałam tej pani bo była na urlopie i nie ma jej do końca października. Pomocy.!
Oto dwa zdjęcia które przedstawiają mój nos.

img185.imageshack. us/i/zdjcie0126001.jpg/
img258.imageshack. us/i/zdjcie0127.jpg/

proszę o kontakt na GG- 7600084
 
Do góry