reklama

kolczyki u coreczki - kiedy?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2011' rozpoczęty przez eZOJA, 27 Luty 2012.

1. eZOJA

eZOJA Życie jest pięne :)

JAk w tytule... kiedy bedziecie przebijaly uszka??
    Jakie macie zdanie na ten temat??
    Moze jakas Pani znajaca sie wypowie sie wszelkie ZA i PRZECIW ;-)
    Kolezanka moja przebijac bedzie teraz prawie rocznej coreczce... i ja sie teraz tak zastanawiac zaczelam kiedy my? Misiula ma juz swoje kolczyki malenkie, dostala na chrzciny... sa sliczne :tak:
    Planuje przebic jak coreczka bedzie miala 3 moze 4 latka... a Wy?

2. dubeltówka86

dubeltówka86 Mama Emilki i Joasi

Ja chciałam Emilce jak była malutka, ale bylo mi jej szkoda i dopóki sama nie zechce to dam jej spokój. Tak samo postąpię z Asią, jak będzie chciała to przekłujemy:tak:
    Emilka by już chciała, ale boi się że będzie bolało więc nadal czekamy:-)

Ostatnia edycja: 27 Luty 2012
  3. reklama
  4. andariel

andariel mama super dwójki :]

ja poczekam, aż Ninka sama zechce - wtedy ją uświadomię z czym to się wiąże i tyle; będzie se przekłuwać co zechce:-p z Leosiem zrobię tak samo:rofl2::-p

5. Doris:-)

Doris:-) Moderatorka Mama super Czwórki :-)

Ja przekłułam Dominice jak miała 2,5 roku. Julii chciałabym trochę wcześniej ale M nie chce, bo mwi, że będzie ja bolało. Więc też na razie się wstrzymam do 3,4 lat

6. mamusia czerwcowa 2011

mamusia czerwcowa 2011 Mamusia Tymusia

moja koleżanka z byłej pracy przekuła córeczce jak miała niecałe 6 mcy :szok: nie popieram takiego zachowania...:shocked2:

7. _Olga_

_Olga_ Fanka BB :)

Nie mam córeczki, ale gdybym miała kiedyś, to na pewno poczekałabym do czasu, aż sama zechce mieć kolczyki. Wtedy ta chwila bólu na własne życzenie :tak:A tak poza tym, to mi się nie podobają takie maluchy z kolczykami...

8. traschka

traschka Mama Marysi

ja też jeszcze poczekam. Nie zastanawiałam się jeszcze nad tym zupełnie, myślę że podobnie jak wy zaczniemy o tym rozmawiać w wieku kilku lat. Ale 6 miesięczny maluch z kolczykami to dla mnie przegięcie.

9. Anapi

Anapi Fanka BB :)

Elena dostala w piate urodziny swoje upragnione kolczyki. Chciala juz rok wczesniej ale sie nie zgodzilam, tutaj normalnie przebijaja dziewczynkom od 6rz, chyba ze sama powie ze chce. Elena byla juz swiadoma bolu i tego, ze mimo wszystko chce. Przekluwanie uszu niemowletom uwazam za straszne - przeciez kolczyki trzeba przekrecac, uszy przemywac, a co jak wda sie zapalenie, albo bedzie bolalo. :no:

10. reklama
  11. ja-zolza

ja-zolza Fanka BB :)

:tak: :-D Brzmi to zabawnie, ale mam takie same zdanie na ten temat. Gdybym miała córkę, poczekałabym, aż zechce. Edi też będzie mógł sobie przekłuwać, co będzie chciał, ale sama nie będę z niczym wyskakiwać. Za to na tatuaż, gdyby chciał, będzie musiał dłużej poczekać, bo to poważniejsza decyzja ;-) :-)

12. eZOJA

eZOJA Życie jest pięne :)

dzieki za odp, juz myslalam ze jestem nie normalna ze za pozno chce przekluwac uszka ;) wlasnie sobie myslalam ze 3 lub 4 latka to juz odpowiedni wiek ze sama powie czy chce czy nie ;-)

Poleć forum