reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kolczyki u coreczki - kiedy?

reklama
Asinka, podziwiam, ja prędzej bym padła niż sobie sama cokolwiek przekłuła ;)
Ja w domowych warunkach miałam robione 2( robiła koleżanka), ale nie przetrwały próby czasu.
Na dzień dzisiejszy w jednym uchu 1 w drugim 5 i w nosie ;)
 
Emilce przekułam dwa dni temu, była dzielna, nic nie płakała i jest zadowolona. Chwali się wszystkim wokół. Asi narazie nie zamierzam bo jej uszy bez kolczyków zwracają na siebie uwagę:-) Zresztą ona też z tych ciągących jak jest zmęczona.....poczekamy, aż sama poprosi:tak:
 
Moje pierwsze robiła pielęgniarka, a dwie kolejne sama sobie robiłam, na poprawę humoru ;-) Stwierdziłam, że dopóki nie spróbuję na sobie, nie przekłuję nikomu innemu. Dałam radę i mogę kłuć :-D
 
No moje zdanie jest takie... Zrobie jak Ola zachce kolczyklów... teraz póki co...nie ma opcji... ona je soie bankowo by wyrwała, poza tym nie chce by moja córka wyglądała jak pisanka... ma krótkie włoski więc normalnie malowane jajo by było.. nie nie nie !!!! Jak zacznie gadac i powie "mamo ja chce kolczyki" proszę bardzo ;)))

Ale powiem wam, że 6 miesiecy to stare dzieci !!! Gdzieś w ameryce płd mają zwyczaj taki że dziewczynka praktycznie zaraz po narodzinach MUSI MIEĆ ZROBIONE KOLCZYKI!! masacra jak dla mnie !!
 
Mam takie samo zdanie jak Doggi. Kolczyki dopiero jak sobie panna sama zażyczy. Czekają piękne, malutkie w pudełeczku, ale teraz nie ma opcji.
 
reklama
Do góry