reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kołdra...

punta

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Maj 2005
Postów
1 224
Chcę kupić swoim pociechom łóżko piętrowe, ale do tego potrzebne będą mi też kołdy. Zastanawiam się tylko z czego są najlepsze i nad rozmiarem. Jesli chodzi o rozmiar to podejrzewam, że 140/200 byłby najlepszy, a z czego? Wełna, pierze...... Doradźcie...
 
reklama
My chwalimy sobie 4 pory roku.
Kupilismy w Jysku.
To dwie kołdry letnia i zimowa spięte razem.
Można je prać i rozdzielać.
Letnia cienka zimowa grubsza a razem bardzo gruba kołdra.
 
Dzięki za radę, też myślałam o zakupie kołdry tam, ale przegapiłam promocję, podobno były bardzo tanie....
 
No takie tanie że jak ostatni byłam w Jysku to cena wynosił 199 zł.

Ja kupowałam latem za 75 zł w super promocji na otwarcie sklepu.
Cieszę się że nie słuchałam małża bo teraz byłby problem.
Czekam do lata bo jeszcze jedną chcę dokupić.
 
Ja posiadam kołdry z Ikei dla całej rodziny z wypełnieniem syntetycznym. Bardzo sobie chwalę, bo można prać w pralce na 60 st. Szybko schną, sa lekkie, w praniu nie zbijają się. Czasem jak nie nadążałam zmieniac poszewek, bo były częste przygody nocne:sorry2: to dzieci spały bez i tez sie to sprawdziło. Można kupić na promocji, lub na przecenie (róznica w cenie szlona w jakośi żadna) przy wyjściu ze sklepu, tylko nietety na jedno i drugie trzezba polować:dry:
 
U mnie smyk śpi pod kołdrą wełnianą, dodam że nawet bez powlekania. Śpi pod nią zarówno latem jak i zimą. Myślę że to niezłe rozwiązanie, jednak dobra kołdra wełniana to niestety spory wydatek.
 
Koldra wełniana jest supre i w sumie mozna z niej dlugo kozrzytac...ale rzeczywiscie to dosc duzo kosztuje...
 
Powiem wam tak , zajrzałam na allegro żeby kupić kołdrę i zaryzykowałam kupiłam kołdre za 34 zł z silikonowego wypełnienia rozmiar 160/200 , minął rok i kołdrę piorę co 2 tygodnie , dzieciaczek śpi bez oblekania.
użytkownik "zppswit" ma niskie ceny a jakość towaru kosmos, zrobił mi też kołdry poduszki i pościel pod wymiar 220/240 to jest rozmiar :))
Nie wierzę od tego czasu Jyskom Ikeom itd , ceny mają wysokie a jakość taką sobie.
:blink:
 
Zdecydowanie polecę kołdry wełniane, wygodne i łatwe w utrzymaniu czystości. Ja używam kołdry firmy InterWidex i jestem zadowolona. Wełna dobrze wpływa na organizm i do tego dotlenia go. Raz miałam kołdrę z Jyska i nie byłam zadowolona, może trafiłam na gorszy egzemplarz, ale jakość zostawiała wiele do życzenia.
 
reklama
Hej
Wiesz mogę Ci polecić stronę z producentem kołder SAWARO Znajoma mówiła że jest tam świetna obsługa i robią kołdry w każdym rozmiarze
 
Do góry