reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejna ceasarka

Ja mialam 2 cc, ostatnią zaplanowaną, tydzien przed terminem. Szybciej doszlam do siebie po tej i lepiej wspominam. Bliznę mam jedną, bo podczas cięcia wycieli starą bliznę.
Najlepiej zadzwon do szpitala gdzie bedziesz rodzić i wszystko powiedzą.
 
reklama
Ja mialam 2 cc, ostatnią zaplanowaną, tydzien przed terminem. Szybciej doszlam do siebie po tej i lepiej wspominam. Bliznę mam jedną, bo podczas cięcia wycieli starą bliznę.
Najlepiej zadzwon do szpitala gdzie bedziesz rodzić i wszystko powiedzą.
Jeszcze nie wiem gdzie bo chciałabym u siebie tam gdzie pierwsza. A chyba bede musiała w szpitalu 200 km od domu.
 
A mi sie wydaje ze jesli cesarskie ciecie ma byc umawiane to musi to byc z konkretnym lekarzem ustalone a nie z szpitalem.konkretny lekarz wykonuje to ciecie tak to bylo w moim przypadku. Ka przyszlam MA 7 do szpitala moj lekarz prowadzacy mnie przywital kazal pielegniarka podac antybiityk poniewaz Mialam gbs dodatnie I tak o 11.40 MA sale operacyjna a o 12.00 synusia przytulilam. ☺☺
 
Ja umawialam sie w szpitalu, mialam wizyte kwalifikujaca (ze skierowaniem i dokumentacja) potem inny lekarz robil cc, bo u mnie w szpitalu lekarz ktory ma dyżur robi cc. To na pewno zalezy ustaleń z lekarzem prowadzacym i szpitala gdzie ma być cc
 
Do góry