reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejna ciąża po bliżniakach i CC

Super temat :) ja to bym chciała jeszcze jedno dziecko ale tyle jest wątpliwości ze to tylko takie ciche marzenia. Z jednej strony ciąże blizniacza przeszłam dobrze, maluchy dają popalić ale tragedii nie ma, ale z.drugiej strony myślę co mój dyrektor na to... Jeszcze nie wróciłam z macierzyńskiego... A w pracy mnie nie było 2 lata... I w ogóle dużo za i dużo przeciw... Ale fajnie że jest ten temat bo przynajmniej wiem, że nie jestem sama :)
 
reklama
Hakima idź na ciosem ...zawsze znajdzie się jakieś ale ... jak to w życiu :)
ja bym do 2 ur poczekała ..a potem do roboty :))))))))))
mimo że nastolatki bliźniaki są problemowe ...i do tego mały bobas w domu ..nie zamieniałabym tego za nic w świecie na co innego !
 
Ciekawe jakie są szanse na urodzenie kolejnych bliźniaków po bliźniakach? faktycznie podwójne szczęście ciekawe jak by było podwójne szczęście do kwadratu:)
 
gosienka szanse sa ale to mi sie wydaje zalezy od tego jakie ma sie blizniaki bo skoro dziedziczy sie dwojajowe to pewnie mozna zjsc ponownie w taka ciaze sama znam taki przypadek ale to byla kolejna ciaza I tak pierwsze byly bliznaiki I trzecie tez
 
Hej, ja na razie nie wiem jak to jest z dziecmi w domu, pewnie sie przekonam niedlugo. A co do kolejnej ciazy to balabym sie wlasnie ze wzgledu na pierwsze blizniaki i problemy ciazowe ktorw mialam, te wszystkie prywatne wizyty, szpitale itp. Po drugie ze wzgledu na warunki mieszkaniowe nie zdecyduje sie w najblizszym czasie na kolejne dziecko.
Chcialabym miec coreczke ale u partnera nie mam co liczyc na coreczke, samych chlopcow mi moze dac:)
 
ja też znam parę która ma 3 pary bliźniaków...więc też bałam się 2giej podwójnej ciąży...
brałam to pod uwagę...
ale mamy 1 synka :D
 
Witam sie :)
Jestem mamą 13 letnich bliźniąt jednojajowe i aktualnie ponownie w ciąży tym razem bedzie jedno dziecko a na dodatek dziewczynka .
Muszę sie jednak przyznać , że strach był ogromny żeby to jednak nie była ponownie ciąża bliźniacza ;)
Moim marzeniem było mieć 1 dziecko , poczuć na spokojnie jak to jest . Chociaż bałam sie ogromnie szpitali itp atrakcji ale okazało sie wszystko przebiegło super idealnie a teraz czekam na poród małej :)
 
a ja na razie nie narzekam ;) chociaż na początku było ciężko ogarnąć temat
mam 14 miesięczne bliźniaki i pewnie gdzieś za półtora miesiąca urodzę kolejne bliźniaki.
Do kompletu mam 3 latka
Taka kumulacja
 
reklama
Do góry