reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejna ciaza po cc?

Sandra_kaminska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Styczeń 2018
Postów
67
Dziewczyny. Mam pytanie do mam ktore pierwesze dziecko uroszily przez cc. No i maja wiecej niz jedno dziecko. [emoji16] Chcialabym zajsc w kolejna ciaze. Od jakiegos czasu sie staramy. Ostatnio okres zaczal sie 6 maja. A od jakiegos tygodnia mam dziwne bole w podbrzuszlu. Tak jakby na srodku pod blizna. Brzuch ciagle pobolewa jak na okres. A czasem mam wrazenie jakbym macice miala opuchnieta lub poobijana. Tak dziwnie boli. Czy to moze oznaczac ze to moze byc ciaza? Wiem ze testy teraz nic nie pokaza jeszcze dlatego pytam z ciekawosci.
 
reklama
Rozwiązanie
No to mnie tez w srodku boli. W miejscu gdzie blizna
Mnie tak boli przy kazdym okrosie i owulacji. Jestem po 2 cieciach. Pierwsze bylo w 2016 pozniej w 2018 zaszlam w ciaze jednak nie udalo sie. Zarodek przestal sie rozwijac. Zabieg lyzeczkowania. 2 miesiace po lyzeczkowaniu zaszlam w ciaze. Bolal mnie brzuch strasznie musialam brac nospe. Pozniej byl spokoj i w 13 tyg pokrwawilam troche. Okazalo sie na szczescie ze to byl tylko krwiaczek i dzidzi nic nie jest. Dostalam duhpaston i luteine dopochwowo. Pozniej w 36 tyg zaczelam wymiotowac i bolal mnie brzuch. Przyjeto mnie ma oddzial i do 38 tyg juz czekalismy w szpitalu na ciecir faszerowani z synem magnezem. W czerwcu 2019 pokroili mnie znowu. Blizna sie nie rozchodzila nie...
reklama
Dziewczyny. Mam pytanie do mam ktore pierwesze dziecko uroszily przez cc. No i maja wiecej niz jedno dziecko. [emoji16] Chcialabym zajsc w kolejna ciaze. Od jakiegos czasu sie staramy. Ostatnio okres zaczal sie 6 maja. A od jakiegos tygodnia mam dziwne bole w podbrzuszlu. Tak jakby na srodku pod blizna. Brzuch ciagle pobolewa jak na okres. A czasem mam wrazenie jakbym macice miala opuchnieta lub poobijana. Tak dziwnie boli. Czy to moze oznaczac ze to moze byc ciaza? Wiem ze testy teraz nic nie pokaza jeszcze dlatego pytam z ciekawosci.
Jestem po 3 cc i nigdy nie bolał mnie brzuch czy też blizna . Życzę zdrówka 🙂
 
No to mnie tez w srodku boli. W miejscu gdzie blizna
Mnie tak boli przy kazdym okrosie i owulacji. Jestem po 2 cieciach. Pierwsze bylo w 2016 pozniej w 2018 zaszlam w ciaze jednak nie udalo sie. Zarodek przestal sie rozwijac. Zabieg lyzeczkowania. 2 miesiace po lyzeczkowaniu zaszlam w ciaze. Bolal mnie brzuch strasznie musialam brac nospe. Pozniej byl spokoj i w 13 tyg pokrwawilam troche. Okazalo sie na szczescie ze to byl tylko krwiaczek i dzidzi nic nie jest. Dostalam duhpaston i luteine dopochwowo. Pozniej w 36 tyg zaczelam wymiotowac i bolal mnie brzuch. Przyjeto mnie ma oddzial i do 38 tyg juz czekalismy w szpitalu na ciecir faszerowani z synem magnezem. W czerwcu 2019 pokroili mnie znowu. Blizna sie nie rozchodzila nie czulam jakichs pobolewan ze strony blizny. Dodam ze pierwsza ciaza tez byla problematyczna. Byla to ciaza blizniacza i wystapila u mnie cholestaza ciezarnych. Poza tym jedna corka mocno uciskala watrobe. Musialam tez tydzuen dluzej zostac w szpitalu i pezyjmowac antybiotyk dozylnie bo zle goila sie rana. Takze... Czy problemy w drugiej ciazy byly zwiazane z blizna ? Watpie... takze smialo mozesz dzialac. Dobrze by bylo jakbys po cc poczekala przynajmniej poltorej roku. Najlepiej 2 lata. I nic nie powinno sie dziac.
 
Rozwiązanie
Do góry