reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejna ciąża ❤ po ciąży pozamacicznej 💔

Witajcie !
Czy ktoś tak, jak ja niestety doświadczył ciąży pozamacicznej i jest otwarty na starania o kolejną ciążę? Co Wasi lekarze powiedzieli Wam, słysząc, ze chcecie się starać, jaki czas odczekacie zanim się za to zabierzecie. Jak ulożyłyście sobie w głowie to przeżycie, co myślicie o przebiegu ciąży, na co na pewno odrazu zwrocicie uwagę przy kolejnej ciąży.
Jestem chwilę po, dopiero wyszłam, ze szpitala. Nie sądziłam, że cos takiego może mnie spotkać, 3 ciąże bezproblemowe, chyba wcześniejsze dobre doświadczenia uśpiły moją czujność, a lekarz uspokoił, gdy pojawiły się wątpliwości, co do prawidłowości przebiegu tej ciąży. Lekarz w szpitalu, na moje pytania co by było gdyby, odpowiedział, że nawet tydz wcześniej jajowód nie bylby do uratowania, taki po prostu mój pech, że ta ciąża się tak dobrze rozwinęła nie w tym miejscu co trzeba.
 
reklama
Witajcie !
Czy ktoś tak, jak ja niestety doświadczył ciąży pozamacicznej i jest otwarty na starania o kolejną ciążę? Co Wasi lekarze powiedzieli Wam, słysząc, ze chcecie się starać, jaki czas odczekacie zanim się za to zabierzecie. Jak ulożyłyście sobie w głowie to przeżycie, co myślicie o przebiegu ciąży, na co na pewno odrazu zwrocicie uwagę przy kolejnej ciąży.
Jestem chwilę po, dopiero wyszłam, ze szpitala. Nie sądziłam, że cos takiego może mnie spotkać, 3 ciąże bezproblemowe, chyba wcześniejsze dobre doświadczenia uśpiły moją czujność, a lekarz uspokoił, gdy pojawiły się wątpliwości, co do prawidłowości przebiegu tej ciąży. Lekarz w szpitalu, na moje pytania co by było gdyby, odpowiedział, że nawet tydz wcześniej jajowód nie bylby do uratowania, taki po prostu mój pech, że ta ciąża się tak dobrze rozwinęła nie w tym miejscu co trzeba.
Ja niestety już przechodzę 2 raz :/
 
Jeden jajowodzie został usunięty bo wtedy doszło do jego pęknięcia, teraz n szczęście została szybko wykryta i jestem po podaniu metotreksatu więc są duże szanse że zostanie zachowany :/
Przykro mi... koniecznie zrób badanie drożności za kilka miesięcy. Niestety mimo że zachowany może być niedrozny ....
 

Podobne tematy

Do góry