reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejna ciąża po martwym urodzeniu dziecka.

Dołączył(a)
28 Marzec 2020
Postów
7
Witam. Potrzebuje porady od kobiety, która również miała podobną sytuację.
rok temu w 33 tc urodziłam martwe dziecko. Niewiadomo co było przyczyną ponieważ dziecko było zdrowe.
Jak u Was wyglądał przebieg kolejnej ciąży i poród? Czy miałyście więcej jakiś badań? Czy trafilyscie wcześniej do szpitala na obserwacje? W którym tygodniu urodzilyscie dziecko? Jak to u was wyglądało ?
 
reklama
Rozwiązanie
W sumie po 2 stracie sama trafiłam tu na forum i dowiedziałam się o tych wszystkich mutacjach... Lekarka, która robiła mi drugi zabieg zagadała, żeby już od starań włączyć acard a przy dodatnim teście heparyne :) zaczęłam tu grzebać i znalazłam sporo dziewczyn, które dzięki lekom mają dzieciaczki. Odliczam dni do grudnia i każdego dnia się modlę, żeby było wszystko dobrze 😇
Trzymam mocno kciuki oby do grudnia szybko zleci i będziesz tulić swój upragniony cud
Witam. Potrzebuje porady od kobiety, która również miała podobną sytuację.
rok temu w 33 tc urodziłam martwe dziecko. Niewiadomo co było przyczyną ponieważ dziecko było zdrowe.
Jak u Was wyglądał przebieg kolejnej ciąży i poród? Czy miałyście więcej jakiś badań? Czy trafilyscie wcześniej do szpitala na obserwacje? W którym tygodniu urodzilyscie dziecko? Jak to u was wyglądało ?
Witaj ja urodziłam martwa córkę w 26 tygodniu . Później poroniłam i urodziłam 2 córki. Robiłam mnóstwo badań . Mam zespół antyfospolidowy i jeszcze kilka wyników złych. W ciąży brałam heparynę, acard, steryd . Urodziłam przez planowane CC w 38 tygodniu ciąży . Lekarz bał się aby coś się nie wydarzyło. Wizyty miałam co 2 tygodnie

Masz jakiegoś konkretnego lekarza? Gadałaś się ?
 
Witaj ja urodziłam martwa córkę w 26 tygodniu . Później poroniłam i urodziłam 2 córki. Robiłam mnóstwo badań . Mam zespół antyfospolidowy i jeszcze kilka wyników złych. W ciąży brałam heparynę, acard, steryd . Urodziłam przez planowane CC w 38 tygodniu ciąży . Lekarz bał się aby coś się nie wydarzyło. Wizyty miałam co 2 tygodnie

Masz jakiegoś konkretnego lekarza? Badałaś się ? Ja raczej nie wierzę w przypadkową śmierć dziecka tak późnej ciąży
 
Witaj ja urodziłam martwa córkę w 26 tygodniu . Później poroniłam i urodziłam 2 córki. Robiłam mnóstwo badań . Mam zespół antyfospolidowy i jeszcze kilka wyników złych. W ciąży brałam heparynę, acard, steryd . Urodziłam przez planowane CC w 38 tygodniu ciąży . Lekarz bał się aby coś się nie wydarzyło. Wizyty miałam co 2 tygodnie

Masz jakiegoś konkretnego lekarza? Badałaś się ? Ja raczej nie wierzę w przypadkową śmierć dziecka tak późnej ciąży
Czy w tej ciąży co urodziłaś martwe dziecko brałaś leki? Acard, heparyne? Czy dopiero w kolejnych?
 
Ja urodziłam martwe dziecko tez rok temu w 27tc. Teraz moja córeczka skończyła 7 tygodni. Druga ciaza przebiegała super, brałam acard i na sam koniec heparynę, ale to wszystko tylko ‚na zaś’. Miałam planowe cc w 39+0, ze względu na to, ze wcześniejszy poród tez zakończył się cc.
 
Witaj ja urodziłam martwa córkę w 26 tygodniu . Później poroniłam i urodziłam 2 córki. Robiłam mnóstwo badań . Mam zespół antyfospolidowy i jeszcze kilka wyników złych. W ciąży brałam heparynę, acard, steryd . Urodziłam przez planowane CC w 38 tygodniu ciąży . Lekarz bał się aby coś się nie wydarzyło. Wizyty miałam co 2 tygodnie

Masz jakiegoś konkretnego lekarza? Gadałaś się ?
U mnie łożysko było zdrowe nic nie wykazało. Przepływy na każdych prenatalnych tez były super
 
Ja urodziłam martwe dziecko tez rok temu w 27tc. Teraz moja córeczka skończyła 7 tygodni. Druga ciaza przebiegała super, brałam acard i na sam koniec heparynę, ale to wszystko tylko ‚na zaś’. Miałam planowe cc w 39+0, ze względu na to, ze wcześniejszy poród tez zakończył się cc.
Na sam koniec heparynę czyli od którego tygodnia ? Mi lekarz nic o tym nie wspominał. Warto zapytać?
 
reklama
reklama
Do góry