reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kolejna ciaza po poronieniach na lekach... acard, fraxiparyna, encorton...

ale ja nie mieszkam w PL tylko w UK. a tutaj jest całkiem inna opieka nad kobietami w ciąży. stawiają na naturę że tak powiem. Genetyczne wyszły teraz dobre. a usg mam co kilka tyg <gdzie przy prawidłowo przebiegającej ciąży robia tylko w 13tyg a później w 20> widzisz takze to ze dostałam leki i że widze sie z ginekologiem to już sporo jak na UK bo tu ciąże prowadzi położna.
 
reklama
Witajcie Dziewczyny!

ja właśnie jestem po drugim poronienie świeżo. Zastanawiam sie co powinnam zrobić teraz, jakie wyniki? Mam zrobione podstawowe badania hormonalne , a nawet poszerzone włącznie z AMH i wszystko bardzo dobrze, książkowo wręcz. Napiszcie prosze jak doszło do tego, ze robilyscie te badania poszerzone? Czy to lekarz Wam zlecił, robilyscie w jakiejś poradni genetycznej? Czy prywatnie wszystko? Bo nie wiem co teraz, jaki plan działania powinien być.
 
agawa - bardzo mi przykro. Warto poczytać różne tematy z tego działu Poronienia Tam jest wypisana lista badań do zrobienia i jakie należą Ci się uprawnienia.

Mnie na badania pokierował mój ginekolog.
 
Lorelain kiedy udało Ci się odstawić leki przeciwzakrzepowe? czy tak jak pisałaś brałaś do 34 tygodnia? ja jestem w 32 i taż mam już odstawiać. tylko właśnie się boję trochę. napisz jak u Ciebie się skończyło.
 
Lena, dokładnie wiem jak to jest w UK dlatego sama po pierwszym poronieniu tutaj zabezpieczyłam sie lekami z pl . Teraz jestem na początku ciąży (5tydz) biorę luteine ale od dwóch dni krwawie :( mam kontakt ze swoim lekarzem w pl i nic tylko odpoczywać i brać leki . Jeszcze kilka dni i będę w Polsce , mam nadzieje pod lepsza opieka ;) pozdrowienia ...
 
A może spróbuj preparatu [FONT=&quot]FertilitySupport ? Preparat wspomaga zajść w ciąże, a także utrzymać ciąże zagrożoną lub po poporonieniu. [/FONT]
 
reklama
Do góry