reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejna ciąża po poronieniu w pierwszym cyklu?

reklama
Taaaak i te objawy ciąży jak książkowe normalnie hehe, mam nadzieję bo w sierpniu podcielo mi skrzydła że hej.
Ja po 2 poronieniu się zalamalam, tym bardziej że widziałam bijace serduszko , miałam wszystkie objawy ciąży, a na następnej wizycie jakbym w pysk dostała, cisza mojego lekarza ,mina męża eh aż nie chce sobie przypominać, jak po pół roku zobaczyłam pozytywny test ,byłam pewna że skończy się tak samo ,zero objawów, beta źle przyrasta endometrium tylko 6mm , lekarz sceptyczny ,a tu proszę jest i ma 7 tyg
 
Ja po 2 poronieniu się zalamalam, tym bardziej że widziałam bijace serduszko , miałam wszystkie objawy ciąży, a na następnej wizycie jakbym w pysk dostała, cisza mojego lekarza ,mina męża eh aż nie chce sobie przypominać, jak po pół roku zobaczyłam pozytywny test ,byłam pewna że skończy się tak samo ,zero objawów, beta źle przyrasta endometrium tylko 6mm , lekarz sceptyczny ,a tu proszę jest i ma 7 tyg
Ja w sumie sama zgłosiłam się do szpitala (mój lekarz na urlopie) plamienie i poronienie zagrażające i tak stało się...
Już od początku niby serce ładnie biło ale głosy jednego lekarza - ale maleństwo, zobaczymy za dwa tyg, drugi lekarz jak na ten tydz ciazy to coś malutki.. No i na pocieszenie usłyszałam że lepiej w tą stronę. Ze wczesnie i wgl.. I tak się borykam. Czekam później testy i leci...
 
Ja w sumie sama zgłosiłam się do szpitala (mój lekarz na urlopie) plamienie i poronienie zagrażające i tak stało się...
Już od początku niby serce ładnie biło ale głosy jednego lekarza - ale maleństwo, zobaczymy za dwa tyg, drugi lekarz jak na ten tydz ciazy to coś malutki.. No i na pocieszenie usłyszałam że lepiej w tą stronę. Ze wczesnie i wgl.. I tak się borykam. Czekam później testy i leci...
A u mnie znowu byl za duży, beta w dniu @ ponad 8 tysięcy, po 48 godz ponad 22 tysiące, zarodek 2 tyg do przodu ,co było nie możliwe, no i się skończyło jak się skończyło, i tez usłyszałam że lepiej dla mnie i dla dziecka że tak się skończyło
 
Do góry