reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejna ciąża po poronieniu zatrzymanym w 23 tygodniu

Mi pomogą detektor tetna
Mi pomagał detektor tetna bardzo również straciłam ciaze w marcu teraz jestem już w 22 prawie tugodniu, i też ciagly strach teraz odcziwam już ruchy więc jest lepiej. O tej straconej ciazh za szybko powiedziałam córce i długo wspominała o dzidziusiu w brzuchu co było cięższe do zniesienia mteraz czekałam aż do badań polowkowych i dopiero powiedziałam co i tak nie zmienia faktu że w każdej chwili może coś się stać przeczyłam tyle forum że nawet na późnych etapach traci się ciaze. Ktoś kto nie doświadczył straty nigdy tego nie zrozumie. Ta ciaza jest inna ciągle w strachu. Przy córce która donosiłam nie bałam się wcale bo nie zdawałam sobie sprawy że to mi moze się wydarzyć. Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze. Ps. Niby do 12tyg. Jest największe ryzyko straty
 
reklama
Do góry