reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejna ciąża po poronieniu

Aleksandra893

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Styczeń 2023
Postów
590
Cześć dziewczyny!
Pytanie jak u Was przebiegała kolejna ciąża po poronieniu jak np. z objawami ciążowymi, samopoczuciem czy może przeczuciami co do ciąży. Każda z nas jest oczywiście inna, ale chciałabym dowiedzieć się jak u Was do wyglądało ☺️
 
reklama
Pierwsza ciąża bezobjawowa, od początku z plamieniami, serduszko przestało bić w 11tc.
Druga donoszona, bezproblemowa, ale pierwszy trymestr to były mdłości i nudności 24h, praktycznie nic nie przechodziło mi przez gardło, cały czas bolała mnie głowa i leżałam w ciszy całe dnie. 2 i 3 trymestr czułam się rewelacyjnie 🙂
 
Ja
Cześć dziewczyny!
Pytanie jak u Was przebiegała kolejna ciąża po poronieniu jak np. z objawami ciążowymi, samopoczuciem czy może przeczuciami co do ciąży. Każda z nas jest oczywiście inna, ale chciałabym dowiedzieć się jak u Was do wyglądało ☺️
Po porodzie przedwczesnym, ale kolejna ciąża to trauma.
Fizycznie bez objawów.
Psychicznie w nieustannym lęku i stresie.
 
Dziewczyny udało wam się zajść w ciąże po pierwszej @ po poronieniu ?


Jak to u was wyglądało
Zaczynaliście starania od wspomagaczy typu lamette ??
 
W grudniu 2023 roku poroniłam serce przestało bić w 8 tc. Mam synka 5 letniego ma za każdym razem zachodzę w ciążę w pierwszym cyklu starań. W głowie jest mocno ciężko mi okropnie się boję. Dziś kończę 4 tydzień. Od jutra wchodzę w 5 tc z terminem na 10.11.24 i pobolewa mnie podbrzusze dziś mocniej po lewej stronie na dole… upławy mam jakby w normie (moja uroda że zawsze coś tam jest) ale nie są to zabarwione niczym upławy… natomiast boję się niesamowicie.. czy takie bóle to normalna sprawa ? Ktoś powie po co pytasz przecież byłaś dwa razy w ciąży… powiem Wam że totalnie nie wiem jak to było… :( wizytę mam za tydzień w 6 tc.
 
Ja porobiłam w grudniu , staram się i narazie nic . W lutym tydzień przed okresem miałam plamienia brązowe , teraz jestem przed okresem i mam znów plamienia z odrobiną jasnej krwi , nie wiem czemu i tak mam nadzieję że nie przyjdzie okres ale wątpię
 
reklama
Ja dziś po wizycie u lekarza 6+1 tc wszystko grejt :) biorę duphaston z racji grudniowego poronienia i uwielbiam coraz mocniej swojego lekarza a mianowicie kazał mi przychodzić na szybkie USG za free między pacjentkami jak tylko czymś się martwię czy po prostu chce sprawdzić czy jest ok.. on rozumie to wszystko także super się w tej chwili czuję :) a Wasze wizyty jak? A i termin na 10.11.2024 no wiadomo cięcie będzie z dwa tyg wstecz
 
Do góry