reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejna ciąża

reklama
Pierwsza ciąża, starana kilka miesięcy, dopomagana suplementacja i duphastonem, druga ciąża z zaskoczenia, bez żadnych staran 🙈😁
 
Ooo to aż ciekawy temat.
Pierwsza ciąża - od sierpnia 2020 nie zabezpieczaliśmy się i na lajcie podchodziliśmy, ale od stycznia 2021 już z kalendarzykiem, kontrolowaniem cyklu. W sierpniu zdecydowaliśmy, że odpoczniemy cykl zanim nie zacznę nowej pracy. Wrzesień też miał być jeszcze taki na wstrzymanie się, ale zaszłam w ciążę o której się dowiedziałam 1.10.2021 wiec można powiedzieć że 8cs. świadomego seksu, a rok bez zabezpieczenia.
Druga ciąża (aktualna) 2cs. :)
 
reklama
Ooo to aż ciekawy temat.
Pierwsza ciąża - od sierpnia 2020 nie zabezpieczaliśmy się i na lajcie podchodziliśmy, ale od stycznia 2021 już z kalendarzykiem, kontrolowaniem cyklu. W sierpniu zdecydowaliśmy, że odpoczniemy cykl zanim nie zacznę nowej pracy. Wrzesień też miał być jeszcze taki na wstrzymanie się, ale zaszłam w ciążę o której się dowiedziałam 1.10.2021 wiec można powiedzieć że 8cs. świadomego seksu, a rok bez zabezpieczenia.
Druga ciąża (aktualna) 2cs. :)

Gratuluję serdecznie ☺️🌹
 
Do góry