reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kolejna rocznica

reklama
ja mam tylko jedno dziecko... może nie jest on namacalny , obecny w moim życiu fizycznie ale wciąż w sercu i w myślach... niestety rodzina nie rozumie tego co mamy w środku... tego co czujemy... nasze mamy nosiły nas pod swymi sercami wiele lat temu i już nie pamietają tego jak bardzo nas wyczekiwały i nie potrafią sobie wyobrazić tego uczucia gdyby nas mogło zabraknać zanim by nas zobaczyly, wzięły w ramiona....
a mężczyźni... oni też to przeżywaja na swój sposób... ich też to boli... tylko że oni nie lubią uzewnętrzniac swoich uczuć... a my tego potrzebujemy chociaż inni tego nie rozumieją... lub nie akceptują. [*] światełko dla Twojego Aniołka i światełko dla Mojego i innych ... [*]
 
rozczochrana.mama - dziękuję że chociaż ty mi odpisałaś , a to już dziś "ten"dzień...:( serce zaraz mi pęknie dobrze że nikogo nie ma w domu mogę się wypłakać ,ale trzeba wrócić na ziemię i "żyć dalej" każdy mówi że czas leczy rany to chyba nie prawda ..Pamiętam ten dzień jakby to było wczoraj...
 
to jest tak jak wbijesz sobie widelec w reke to po czasie zostaje blizna... rana "niby" się goi... ale blizna juz zawsze bedzie... tak samo jest z sercem matki po stracie ukochanego dzieciątka... po pewnym czasie jest łatwiej ale jednak wciaz cos boli... moje dziecko było w moim brzuchu 24 tc ... w jeden dzien go czułam jak mnie kopał po pęcherzu a w drugi dzień juz go nie było... życze Ci pozytywnego myślenia i coraz spokojniejszych rocznic...
[*]
 
Do góry