reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kolejne dziecko? Tak, nie, kiedy?

reklama

nutria

Mama X 2009
Rozwiązania
0
nutria a czemu czułas się jak ufoludek?
bo jednak jak rozmawiam z ludźmi to wiąkszość uważa, że 3 dzieci to już naprawdę dużo... a my myśleliśmy o 4-5... nie wiem oczywiście jak to bedzie i czy rzeczwiście się zdecydujemy na następne, (i czy będzie nam dane), ale... jesteśmy dość otwarci właśnie na opcję 5 dzieciaków...

mama MATIEGO

Szczęśliwa żona i mama :)
Miasto
łódzkie
Rozwiązania
0
to szacunek dla Ciebie naprawde :blink:
dla mnie to nie jest dziwne, bo każdy decuduje sie na tyle dzieci, ile chce, co bardziej podziwiam takie małżenstwa, szczególnie kobiety i darzę naprawde dużym szacunkiem
dla mnie chyba 3 to byłby max

marta24

Trójkowa mama:)
Miasto
lublin
Rozwiązania
0
ja bym chciala miec duza rodzine, zawsze marzylam o takim gwarze i ze ktos bedzie ciagle wpadal do babci marty na jej przetwory i wedzonki dzidzia krystiana:-) ale czy bedzie kolejne bobo....na razie obojejestesmy na nie bo jestesmy po prostu zmeczeni, moze kiedys a moze los za nas sam zdecyduje

ironia

Mamusia Benia
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
jeśli bozia da to dwójka pewnie...ale musze po prostu odpoczac od tego *******nika :) :rofl2:

hmm niby 3 4 5 mozna...ale u mnie ta opcja odpada ... dzieci by sie o spadek pozabijały i co by było aahahha :-D:-D a tak serio to nie wiem... jestem jedynaczką i zbyt przywiązaną do MOOJE ;-)

a do mamuś ktore maja wiecej niż jedno... nie bałyście sie ze np nowe dziecko bedziecie bardziej kochac niz to hmm starsze? nie wiem czasami mam takie glupie myśli - że np nie wiem czy bede mieć miłości na dwójkę :sorry2::zawstydzona/y:

marta24

Miasto
lublin
Rozwiązania
0
ironia mialam podobne mysli ale jak sie juz mody pojawil oboje kocha sie tak samo, choc nie powim jak wyszlam ze szpitaa bylam niemilosiernie przez kilka dni zapatrzona w synia chco bylam potwornie steskniona za dominika to chcialam pobyc tylko z nim sama ale to szybko minelo

Silva

Mamusia Szymusia
Miasto
Piaseczno
Rozwiązania
0
ironia - też jestem tego ciekawa, ale ja bardziej zastanawiałam się jak ja pokocham drugie dziecko, skoro pierwsze kocham tak okrutnie, czy starczy tej miłości na dwoje, troje... ale to przychodzi bezwarunkowo zapewne:)

dubeltówka86

Mama Emilki i Joasi
Miasto
Westport/Suwałki
Rozwiązania
0
Ja miałam odwrotnie, bałam się, że Asi nie pokocham tak mocno jak Emilki:sorry2:ale tak jak pisze Marta, matka ma tyle miłości, że nawet dziesiątce dzieci by starczyło:tak:
Ja zawsze marzyłam o trójce, ale na dwójce poprzestaniemy o ile Bóg nam pozwoli:tak:

marta24

Miasto
lublin
Rozwiązania
0
Ja miałam odwrotnie, bałam się, że Asi nie pokocham tak mocno jak Emilki:sorry2:ale tak jak pisze Marta, matka ma tyle miłości, że nawet dziesiątce dzieci by starczyło:tak:
Ja zawsze marzyłam o trójce, ale na dwójce poprzestaniemy o ile Bóg nam pozwoli:tak:
dokladnie, zreszta ja tej milosci i czulosi mam tyle w sobie ze jeszcze z dwojke bym spokojnie obdzielila, przynajmniejKmatroche spokoju z moim przytulaniem:-)

reklama

traschka

Mama Marysi
Miasto
Bielsko-Biała
Rozwiązania
0
No mi na razie na pewno dwójka wystarczy!:)a co będzie za kilka lat, nie wiadomo. Może zdecydujemy się na trzecie. Ale do tego muszę już mieć jakąś stabilizację finansową, bo wychowanie trójki dzieci, z wyprawkami włącznie to finansową masakra, nawet żyjąc bardzo oszczędnie.

Ironią oj może dobrze, ze nie wiesz co stracilas nie mając rodzeństwa. Ja sobie nie wyobrażam życia bez nich! Na nikogo nie mogę liczyć tak jak na nich. To jest miłość bezwarunkowa, tak jak miłość matki do dziecka. Tu nie na żadnej zazdrości kto ma więcej, przynajmniej w mojej rodzinie. Dlatego ja odczułabym pozostawienie Marysi jedynakiem jako wielka krzywdę dla niej.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
I Poronienia a kolejne starania Poronienia 9
C Kolejne dziecko Dzieci urodzone w marcu 2009 375
Marzuś Kolejne dziecko Dzieci urodzone w lutym 2007 719
K Ciąża od razu po poronieniu, kolejne poronienie i torbiele jajników Ciąża po poronieniu 34
aniaslu Kolejne webinary ze specjalistami Temat tygodnia 0
O Pusty pęcherzyk ciążowy a kolejne ciążę Potrzebuję porady 8
I Kolejne poronienie...badania genetyczne Potrzebuję porady 4
nastepnawkolejce Kolejne z serii: czy to na pewno ciąża? Potrzebuję porady 2
I Kolejne podejście do in vitro Potrzebuję porady 13
Iga0071 Kolejne życie?! Ciąża po poronieniu 4
agatka666 Poronienia A kolejne proby Ciąża po poronieniu 8
julia0903 Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie Staramy się 8180
marka1307 2 CC za soba i kolejne ciaze Staramy się 19
wrublik7 Grudniaki czekają na kolejne rodzeństwo :) Grudniowe mamy 2010 167
koriander Pierwsze urodzinki... I kolejne rowniez! :) Dzieci urodzone w czerwcu 2010 254
S kolejne pytanie o prawa rodzicielskie i alimenty Porady prawnika 3
N Czy już czas na kolejne maleństwo?Następne pokolenie... dzieci urodzone w sierpniu' 09 1238
G Kolejne poronienie? Ciąża, poród, połóg 34
Bodzinka Roczek i kolejne urodziny naszych pociech Dzieci urodzone w listopadzie 2006r. 598
Katka Kolejne etapy Roczniaki i dwulatki 5
K Rozstanie/dziecko/co dalej Potrzebuję porady 19
Aaazym Jak wspomóc starania o dzidzię? Potrzebuję porady 6
klaaaudys Zabkowanie u niemowlat. Potrzebuję porady 6
N Ciężki wybór, potrzebuje porady. Ciąża, poród, połóg 16
N Zapomniał jak ssać? Potrzebuję porady 2
Marta5215 Płaczące i nieznośne dziecko Potrzebuję porady 36
D Mam dziecko, intuicję albo paranoje Styczniowe mamy 2020 10
aniaslu Kiedy starania o dziecko wydają się bezskuteczne. Temat tygodnia 0
dagama Odchudzanie roczniaka BB psychodietetyczka radzi mamom 25
klaaaudys Jadłospis 6 miesięcznego dziecka! Potrzebuję porady 42
R 1,5 roczne dziecko i problemy Roczniaki i dwulatki 8
Roza1111 Roczne dziecko glowka Potrzebuję porady 0
Aniaanka kiedy klasc dziecko na brzuch Potrzebuję porady 14
S Wysypka /alergia? 9 miesięczne dziecko Potrzebuję porady 0
Dmalw Duże dziecko i prawdopodobiebstwo cc Potrzebuję porady 24
V Dziecko marudne po obudzeniu Roczniaki i dwulatki 8
O Stawy biodrowe. Dziecko 4 mce Potrzebuję porady 3
Kinga@aaa Roczne dziecko je tylko mleko Potrzebuję porady 3
K 40 tydzień, dziecko duże, a główka "za" wysoko Potrzebuję porady 9
X Ciagle mysle o dziecku Potrzebuję porady 5
C Jak odłuczyć nocnego karmienia 7 miesięczne dziecko Potrzebuję porady 27
U Czy 9 miesięczne dziecko może polknac monetę niezauważalne? Potrzebuję porady 5
N Zasiłek opiekunczy, opieka, L4 na dziecko Potrzebuję porady 1
P Koronawirus a starania o dziecko Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 111
Sylwia maybe baby Starania Potrzebuję porady 17
C Dziecko zamiast jeść w dzień je w nocy Potrzebuję porady 6
kaddafi4321 Dziecko cmoka mimo poprawnego przystawienia BB położna radzi mamom 3
A Staraczki mieszkające w UK ! Staramy się 127
K Bezskuteczne staranie się o dziecko Potrzebuję porady 18
Magdalena08 Matka cierpiętnica-Matka gestapo Pytanie tygodnia 12