reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko? Tak, nie, kiedy?

ZOLZIK no cóż, nie jesteśmy w stanie wszystkiego zaplanować. Ja jestem dzieckiem z dnia przed spodziewanym okresem;( mój tata wrócił po rocznej delegacji i tak sie z mamą cieszyli sobą, że mnie zrobili). Mój tata zawsze powtarzał, że jestem najbardziej dopracowanym dzieckiem na świecie.

Najpierw zrób test.
 
reklama
forever
Rasa - ja tak w sumie kocham wszystkie psowate - jeszcze nie spotkałam rasy (a bywam na wystawach) ktora mnie jakos zniecheca, wybierajac wole duze - łapie lepszy kontakt i mniej włochate bo wygodniej, moze laby - chociaz ostatnio sa codziennoscia, pomysle jeszcze . . .

ironia
Nastepna ciaza nie jest juz takim błogim stanem jak pierwsza - ten czas nigdy nie wroci, bo juz w drugiej ciazy martwisz sie, opiekujesz, wychowujesz jednego potworka :-) a myslisz jeszcze o tym w brzuchu
 
Ostatnia edycja:
Mrsmoon, dzięki :-) Już mam strasznie mieszane uczucia... I chciałaby i boi się :-p Ale bardziej się boi...

Agatek
, hi hi, dobre :-) Czekam na ten test... Nie chciałam Wam tu nic pisać przed testem, no ale nie mogłam wytrzymać tak sama tutaj, musiałam się wypisać trochę...

Silva, ano...

Ironia
, ja też, ja też... :-p


 
zolza a cc się nie przejmuj, moja koleżanka urodziła w kwietniu cc a w Sylwestra zaciążyła i urodziła sn, także to nie powinno spędzać Ci snu z powiek;-)
 
reklama
Kąpałam Ediśka, kiedy wrócił K. pomógł mi go wyjąć z wanny, po czym poszedł robić mu papu, a ja poszłam małego suszyć i ubierać w piżamkę. Potem K. poszedł karmić E., a ja wchodzę do pokoju i co widzę?
fotkazm (18).jpg
Ma poczucie humoru ;-)
NEGATIVE - opijamy ;-)
 
Do góry