reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejny maluszek - wątpliwości i radości:)

Ja znowu chciałabym syneczka :) Bedzie Aleksander .. jak córka to M niech coś wymyśli :)
Dziunka jak obsługiwać chłopca? Dzwoń w razie wątpliwości to pomogę :p
 
reklama
martolinka rzeczywiscie juz coraz blizej staranek, powodzenia:) i zycze tego Aleksandra:tak: ja tez zawsze chcialam dwoch chlopcow ale teraz coraz bardziej marzy mi sie coreczka (imie mam wymyslone juz od 16 lat:tak:, jak bylam mlodsza to mialam nawet pretensje do rodzicow ze mi tak nie dali na imie i ze sobie chyba zmienie hehe:-D), chociaz moj mi juz zapowiedzial, ze moge sobie zapomniec o tym imieniu...
a z drugiej strony jakby byl chlopczyk tez bedzie super, lepiej dla Kubusia, bedzie mial kompana do zabawy;) w sumie, nie wazne jaka plec, wazne zeby sie udalo i wszystko bylo ok :)
 
ach, no widzisz nie napisalam :)
Roxanka ;) mi sie strasznie podoba imie, baaaardzo :)
Wiem, ze wielu osobom sie nie podoba no ale coz, kazdy ma inny gust:-)
i jak bede miala dziewczynke to nie odpuszcze hehe :D
chociaz osotanio tez mi sie podobaja inne imiona.
 
Marysia się "kryła" do 30 tygodnia..ale słyszałam, że chłopcy są hm..odważniejsi:p
A mam przeczucie, że będzie właśnie synek..
 
Maxweel Antek pokazał swój meski atrybut w 20 tc :p ale jak już się ujawnił to tak , ze nie było wątpliowści
 
reklama
Do góry