reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejny maluszek - wątpliwości i radości:)

reklama
Kilolek na zdjęciach rzeczywiście super wyglada :tak: Super, ze sie Zuzia dostała. Szybko dostałas odpowiedz.
jest w regulaminie kto am pierwszeństwo a dalej kolejnosc zgłoszen a juz jest po rekrutacji. Patrzyłam w marcu i nie było juz miejsc, wiec ktos musiał zrezygnowac. Ja wogole wysłałam w nadziei ze do wrzesnia to ktos przciez odejdzie a jak kolejnosc zgloszen to im szybciej tym lepiej

troche mnie stresuje fakt, ze złobek dizała od 25 marca a oni juz maja 7 wolnyc miejsc, czemu az tylu ludzi zrezygnowało?? Pójdę to zapytam wprost, bo może cos tam nie tak jest. Chyba ze moze przyjeli a nie przeszly weryfikacji

U nas te żłobki z UE będą miały monitoring on-line.
ooo to może i nasz będzię mial
Dziunka a mogłabys mi podesłac jakiego maila albo nazwe czy cos po cyzm mogłabym taki żlobek znaleźć, chciałabym porównac zasady działania
Agrafka Wasz żłobek też jest z tej dotacji "szansa na powrót do pracy?"

Chyba nie napisałam, ze dostałam maila od dyrektorki, ze wyraza zgodę na to by Zuzia przychodziła w okreslone dni później tylko musze się dogadac z wychowawca, jakies zasady trzeba bedzie ustalic zeby np nie wpadła wprost na drzemkę.
Dla nich to moze i lepiej jak przyjdzie dziecko na 4 godziny a nie 10 za ta sama kase nie?!
 
Ostatnia edycja:
To chyba odpowiedni wątek żebym mogła się z Wami podzielić Naszym szczęściem, po wielu dniach walki, trudnych chwilach,

mogę głośno krzyczeć że bije we mnie drugie serduszko,

spodziewam się dziecka i jestem najszczęśliwszą osobą na tej ziemi.
GRATULUJE i trzymam &&& za szczesliwe, bezbolesne rozwiazanie :-)
 
to chyba odpowiedni wątek żebym mogła się z wami podzielić naszym szczęściem, po wielu dniach walki, trudnych chwilach,

mogę głośno krzyczeć że bije we mnie drugie serduszko,

spodziewam się dziecka i jestem najszczęśliwszą osobą na tej ziemi.

no to gratuluje i ciesze sie razem z toba!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry