reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejny okres po ciazy biochemicznej

Wydaje mi się, że robienie testów jest trochę bez sensu. Idź zrób jak już coś betę - koszt praktycznie taki sam. Z drugiej strony ja przy becie 13.5 miałam cień na testach. Myślę że dobrze robisz idąc do lekarza.
W sensie miałaś cień który jednoznacznie był cieniem koloru jasno różowego a nie takie jakieś nie wiadomo czy nie szare czy po prostu kreska testowa przebija?
 
reklama
Dziewczyny, dostałam okres. Tym samym potwierdzam że te testy z rossmana są dość mylące, szczególnie jeśli ktoś w desperacji przygląda się pod każdym możliwym kątem. Szkoda że nie jestem w ciąży ale cieszę się że nie nastąpiło jakieś wielkie rozregulowanie mojego cyklu. 🙂
 
Do góry