reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kolejny okres po ciazy biochemicznej

Nelka01234

Początkująca w BB
Jest jakiś cień cienia. Może jeśli do jutra nie dostaniesz okresu to pójdź na betę. ;)
Może jest tak jak pisze Żużlu że te testy tak mają. Nie chce się nakręcać bo to delikatny cień. Wtedy miałam betę 18 a kreska była cienka ale dużo bardziej widoczna, a rodzaj testu ten sam. No i było to przed terminem a nie po. Choć oczywiście bardzo bym się cieszyła gdyby się okazalo, że ten cień coś znaczy.

reklama

Mamafasolki

Fanka BB :)
Może jest tak jak pisze Żużlu że te testy tak mają. Nie chce się nakręcać bo to delikatny cień. Wtedy miałam betę 18 a kreska była cienka ale dużo bardziej widoczna, a rodzaj testu ten sam. No i było to przed terminem a nie po. Choć oczywiście bardzo bym się cieszyła gdyby się okazalo, że ten cień coś znaczy.
Wydaje mi się, że robienie testów jest trochę bez sensu. Idź zrób jak już coś betę - koszt praktycznie taki sam. Z drugiej strony ja przy becie 13.5 miałam cień na testach. Myślę że dobrze robisz idąc do lekarza.

Nelka01234

Początkująca w BB
Wydaje mi się, że robienie testów jest trochę bez sensu. Idź zrób jak już coś betę - koszt praktycznie taki sam. Z drugiej strony ja przy becie 13.5 miałam cień na testach. Myślę że dobrze robisz idąc do lekarza.
W sensie miałaś cień który jednoznacznie był cieniem koloru jasno różowego a nie takie jakieś nie wiadomo czy nie szare czy po prostu kreska testowa przebija?

Nelka01234

Początkująca w BB
Dziewczyny, dostałam okres. Tym samym potwierdzam że te testy z rossmana są dość mylące, szczególnie jeśli ktoś w desperacji przygląda się pod każdym możliwym kątem. Szkoda że nie jestem w ciąży ale cieszę się że nie nastąpiło jakieś wielkie rozregulowanie mojego cyklu. 🙂

Do góry