reklama

Kolekcje mebli dziecięcych - sklep z dostawą do domu

Temat na forum 'Ogłoszenia - Kraków' rozpoczęty przez Meblowy Guru, 7 Maj 2016.

 1. Meblowy Guru

  Meblowy Guru Początkująca w BB

  Witam wszystkie mamy;-) Chcielibyśmy zaproponować Państwu niezwykłe meble dziecięce i młodzieżowe w szczególności kolekcje mebli dziecięcych VIP. Wybierając meble dla dzieci musimy pamiętać nie tylko o ich funkcjonalności i użyteczności, ale również o zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników. Dlatego w produkcji naszych mebli wykorzystano materiały najwyższej jakości posiadające wszelkie wymagane certyfikaty i atesty.

  Lakiery, którymi pokryte zostały fronty mebli dla dzieci i młodzieży oraz elementy zdobnicze, zostały dopuszczone do stosowania w elementach przeznaczonych dla dzieci w tym także w zabawkach i do kontaktu z żywnością.

  W trosce o bezpieczeństwo dzieci i komfort rodziców w meblach dziecięcych zastosowaliśmy najwyższej jakości akcesoria meblowe. W większości mebli zastosowane zostały okucia oraz łożyskowe prowadnice firmy BLUM, wyposażone w systemy amortyzujące z delikatnym domykaniem skutecznie eliminujące trzaskanie. Wszystkie meble wysokie typu szafy, regały, komody wyposażone zostały w zestaw montażowy zabezpieczający mebel przed niepożądanym przewróceniem.
   
 2. reklama
 3. barwna

  barwna Zaciekawiona BB

  Ale chyba nie macie wszystkich kolekcji tych marek :)
   

Poleć forum