reklama

KOLEZANKA MOJEGO MĘŻA.....

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez myszorka, 1 Lipiec 2006.

1. myszorka

myszorka mama Kokonelki i Gabisi

CZY JA JESTEM NIENORMALNA........????????????
    MOJ MĄŻ DUUUUZO PARCUJE OD ZAWSZE NIE MIAŁ DUZO CZAASU DLA NAS ALE OD JAKIEGOŚ CZASU SIĘ JESZCZE POGORSZYŁO :-[
    NIE WRACAŁ DO DOMU AN CCZAS CIĄGLE BYŁ ZMĘCZONY ALBO ZŁY ITP
    AZ DORWAŁAM RACHUNECZE ZA TELEFON I ........... ZAMUROWAŁ MNIE DZIWNY NUMER 512.... RÓZNE GODZINY DŁUGIE ROZMOWY SMS... NIE WYTRZYMAŁAM POPROSIŁAM O WYJJAŚNIENIE

ODP. KOLEZANKA Z PRACY Z KTÓRĄ ROZMAWIAŁ BO BYŁO MU ŹLE I ZE TO NIE TAK JAK JA MYSLE....

CZY TO NORMALNE??? DLACZEGO NIE CHCE MI TEGO WYJAŚNIĆ??? HMMMMMMMM
    MOZE JA JESTEM NIENORMALNA ALE KIEDYŚ BYŁO INACZEJ

2. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

3. reklama
  4. anaconda27

anaconda27 styczniówka2006

Ja też uważam że to nienormalne i jak najszybciej powinnaś z nim to wyjaśnić

5. toja1979

toja1979 Fanka BB :)

hm... do normalnych cała sytuacja nie należy... z drugiej strony czasem potrzebuje się rozmowy z kimś... obcym! np z koleżanką, czy kolegą z pracy!
    powinniście jednak szczerze o tym porozmawiać! :)

6. Pati26

Pati26 Mama Marcela i Samuela

o jest napewno nienormalne
    poza tym to dosc powazny sygnal ze miedzy Wami nie uklada sie dobrze i napewno sa powody do tego aby powaznie porozmawiac

7. agask

agask nałogowiec

MYSZORKA taka zmiana zachowania nie oznacza nic dobrego, niekoniecznie od razu zdradę, ale mąż wyraźnie dał Ci do zrozumienia,że w Waszym związku nie jest mu dobrze. Podejdź do tego w miarę spokojnie (wiem, że to trudne) i postaraj się porozmawiać o tym co go boli i co należy zmienić.Czasami faktycznie łatwiej rozmawiać o problemach z osobami, które mają dystans ale czas najwyższy na wyjaśnienie sytuacji.

8. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Myszorka ja mam podobnie.Niby wszystko jest w porządku,ale jak tylko mnie niema dzwoni do koleżanek swoich.Nie powie mi że one dzwoniły ani,że on do nich dzwonił. Wszystkiego dowiaduję się z jego rachunków. Nie spytam się go o to wprost,bo niewie że oglądam rachunki.

9. myszorka

ja tez nie mówie ze teraz oglądam rachunki... sprawdzam komórke... ale wtedy powiedziałam i nie załuje umarłabym

szczerze współczuje... jakoś dziwnie sie sklada ze wiem jak to jest.... duza buska

10. reklama
  11. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Teraz nie ma mnie w domu bo pilnuje rodzicom mieszkania,wczesniej byłam tydzien w szpitalu i bardzo ciekawa jestem rachunku.Bo w telefonie mógl wykasowac.

12. myszorka

dokłądnie tak jak mówisz aniuuuuu
    zaufanie.... ja mam duzy problem zeby odnowa zaufać
    rozmowa? tak przeprowadzona jest lepiej mam nadzieje ze ju bedzie dobrze bo... juz nie dawałam sobie z tym rady
    a co do "kolezanek" to uwazam ze niektóre kobitki so przewstretne i nie przeszkadz im ze ON ma zone dzieci.... pną i walcza tylko o swoje :mad:

Poleć forum