reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Gosik jak dobrze pamiętam pisałaś, że Zosia pije Nestle Sinlac a możesz napisać ile razy dziennie i na czym go przygotowujesz na wodzie czy preparacie mlekozastępczym?. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
reklama
Ta kaszka nie wymaga mleka, poprostu rozpuszczasz ją w wodzie. Czasem rozpuszczam w napoju ryżowym, ale na wodzi wystarczy, Zośka wcina dwa razy dziennie:happy:, bardzo lubi. Mój mąż twierdzi, że jest uzależniona;-)
Byliśmy dziś na pizzy i o dziwo dała nam zjeść do końca i jeszcze wypić po piwie, pierwszy raz chyba. :tak:
 
Jasne rozumiem ja zrobiłam na Bebilonie pepti i Wiki ma lekką biegunkę. Zrobilam na Bebilonie chociaz tam jest napisane że robic na wodzie ta lekarka u której bylam tak mi poradziła tylko nie wiem może te nowe kropelki robią taka rewolucję. Mam w ogóle nie dawać kaszek ryżowych chrupek kukurydzianych pieczywa wędlin taka kuracja oczyszczajaca bo nie wiem czy pisalam Wiki ma rogowacenie mieszkow i chyba 5 lekarzy mowilo ze to genetyczne a ta jedna twierdzi ze to bledy rzywieniowe za duzo bialka i skóra po tej kuracji bedzie czysta.Pozyjemy zobaczymy na razie to ona mi chudnie w oczach:no:. Bylam u dr Szerszenowicz moze Wam coś mowi to nazwisko?
 
Gosik, podoba mi sie twoja Zosia! Ma dziewczyna charakter!:tak:
Ale się najadłam rydzowych pyszności, na maselku, z solą...ojciec rodzony mi przyniósł,
wiedząc, że córka na widok rydza głupieje.
Poza tym: jabłka trzeba zrywać, liście grabić, a mnie zimno i nie chce się na dwór.
Mały jak Zosia Gosikowa, raz do nocnika, raz w spodnie. Ech.
A ja czytam, czytam, sterta na biurku imponująco rośnie, zamówiłam nowe z gandalfa.
I mam spleena, słucham o, własnie tego...i nie mija spleen jesienny, tylko liściami i smuteczkiem obrasta.No to posłuchajmy,,,ocean płacze

Wrzuta.pl - Smooth Jazz 3 - Piano - Keiko Matsui -Tears of the Ocean
 
Witam, dziewczyny z białegostoku,
mam pytanie na tema kliniki dziecięcej na ul Waszynktona a w szczególności chodzi mi o oddział otolaryngologi, prosze o jakieś opinie na tema tego szpitala oraz może któraś z was mogła by mi polecić któregoś ze specjalistów. Ja jestem z ełku i mam skierowanie do tego własnie szpitał mały na podjerzenie przerosnietych migdałów oraz przewlekłe wysiękowe zapalenie ucha.
 
Gdzie w Białymstoku mogę kupic pościel do przedszkola???? W Bambino na Hurtowej juz nie ma:szok::szok::szok:, a mój Mikołaj od poniedziąłku idzie do przedszkola i nie ma na czym spać. Dopiero w sobotę dowiedziałm się, że trzeba jakąś taką długą, specjalną na leżaczki:szok::szok::szok:. A tu matka nieświadoma!
 
Na ul. Stołecznej w handlowcu widziałam jeszcze wczoraj. Sa wystawione razem z zabawkami w takim malutkim sklepiku z rzeczami dla dzieci vis a vis sklepu z okularami.
 
reklama
Czy ktoś ma do pożyczenia, odsprzedania konika na biegunach?
Magda ostatnio ma fazę na koniki, ale ona strasznie bojaźliwa jest i nie wiem nigdy, jak zareaguje na daną zabawkę. Np. Mieliśmy rowerek, to za Chiny nie dała sie posadzić,a jak oddaliśmy, to zaczęła jeździc na rowerkach innych dzieci. Podobnie w samochodzikach na monety. Siedzi jest ok, ale jak tylko zaczyna ją potrząsać - beczy. Dlatego szkoda mi kasy wydawać, skoro nie bedzie się bawic takim konikiem. Lepiej sprawdzić, a do sklepu jakos ciagle nie po drodze, z reszta w domu inaczej reaguje niż poza.
 
Do góry