reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
witaj, przyszła mamusiu!
O ile mi wiadomo, to na porodówce jest tak: jak przywozi cię karetka, to do szpitala, który ma ostry dyżur. A jak przyjeżdżasz sama, to tam, gdzie TY chcesz:tak:
Szpital nie może odmówić przyjęcia, chyba,że nie byłoby wolnego łózka. A jeśli prowadzi Cie Przepieść, to z nim wszystko na spokojnie omówić można, jak postępować, gdy wybije godzina 0. Pozdrawiam
 
Hehe, Żużak, ja też czekam na wrzesień z tych samych względów :-D
Ostatnio weszłam na twój blog i szczęka mi z lekka opadła jak zobaczyłam twoje ostatnie prace. Normalnie rozwinęłaś skrzydła... no,no, szacuneczek:tak:
wszyscy narzekają, że pusto na wątku a nikt nie pisze :laugh2:
Kalina stanowczo domagam sie wieści od Ciebie. Tęsknawo mi czy jak?
Minia, żyjesz?
 
ja dopiero staram się o dzidziusia...zreszta opisałam na blogu swoją historię, ale cieszę się waszym szczęściem - tez już bym chciała rozmyślać na temat przedszkola..
 
Witam wiosennie!
Dawno nie zaglądałam !
Ktoś mnie pamięta jeszcze?
Pozdrawiam wszystkie mamusie cieplutko!
:-)
 
reklama
Do góry