reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
Witam serdecznie!!!
Właśnie odkryłam tą stronkę tzn.koleżanek Białostoczanek;-):tak::-)
Bardzo się cieszę:-):-):-)
Ja urodziłam się tutaj, całe dotychczasowe życie tu mieszkam i nie zamierzam się przeprowadzać;-):tak::-).
Pozdrawiam serdecznie wszystkie koleżanki:-):-):-)!!!
 
Ty Minia to jednak wredna jesteś...:-):tak:
Witamy na wątku wszystkie nowe mamuśki. Monisia,:-D bardzo mi sie podoba twoja deklaracja:tak: Ja mam podobnie:happy:
No to piszcie dziewczyny, piszcie, skoro tyle was jest. Stara wiara sie wykruszyła. Nasze dzieci niedługo same zaczną śmigać po forach internetowych:happy:
Pozdrawiam!
 
Witam!!!
No rzeczywiście,niewielki tu ruch,widać za szybko się cieszyłam,że znalazłam taki wątek,bo chyba rzadko kto tu zagląda:-:)-:)-(
Pozdrawiam serdecznie Białostoczanki!!!
 
No to piszcie dziewczyny, piszcie, skoro tyle was jest. Stara wiara sie wykruszyła. Nasze dzieci niedługo same zaczną śmigać po forach internetowych:happy:
Pozdrawiam!

I co tu pisać,skoro nikt tu nie zagląda:-(?Chyba ten wątek umarł śmiercią naturalną...
A szkoda,bo fajnie by było popisać sobie,jak Białostoczanka z Białoztoczanką:-);-):-);-)
 
Hej Monisia:-) Nie przejmuj się, czasem ktoś zagląda, tylko jak widzi, że nikt nic nie napisał to też nic nie pisze:happy2: Widzę, że ty już masz jedną córę. Teraz czekasz na chłopaka? Moja koleżanka jest w ciąży z bliźniakami i okazało się niedawno, że będzie chłopczyk i dziewczynka(dwujajowe):-) Nieźle, co?
Odkryłam ostatnio fajne miejsce dla dzieciaków do zabawy, w galerii "M" na Tysiąclecia. W odróżnieniu od Fikolandu jest tam spokojnie, czysto, nie ma głośnej muzyki i jest tam kawiarenka dla rodziców co szczególnie mi sie spodobało:happy2: Można też zostawiać dzieciaki pod opieką personelu. Polecam.
 
Helllo, hello! Wiam wszystkie mamuski te stare i te nowe! Ufff! Koniec roku, teraz zasłużony odpoczynek, Gosik, Wy też chyba odpoczywacie? Czy może jakieś małe turneeeeeee?????
Gdyby nie te wakacje, to chyba bym wylądowała w Choroszczewie?
Mamuski, napiszcie cos więcej o sobie?
Pozdarwiam - Mania
 
reklama
Witajcie:-):-):-)!!!
No wreszcie się coś ruszyło:-D:-D:-D.
Coś więcej o sobie?
Tak,jak na suwaczkach widać mam kochającego M.i kochaną córcię:-D,teraz czekamy na kolejne dziecko,rozwiązanie pod koniec października.Płci jeszcze nie znamy(poznamy już w ten poniedziałek) i nieważne ,czy chłopiec,czy dziewczynka,aby było zdrowe:tak::tak::tak:,chociaż M.po cichutku przebąkuje,że mógłby być teraz właśnie chłopak do pary;-):tak::-).Jednak priorytetem jest,aby Dzidzia była zdrowa:-D:-D:-D
Ciążę miałam na początku zagrożoną,od tamtej pory siedzę na L4,już teraz z możliwością chodzenia:tak::tak::tak:.
Później tu oczywiście zajrzę,ale teraz muszę iść szykować córę do szkoły,bo ma zakończenie roku.
Pozdrawiam serdecznie!!!
 
Do góry